Адреса: вул. Свободи, 87, смт Білозерка
Білозерського району Херсонської області, 75000
Графік роботи: Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00.
П’ятниця: 08:00 - 15:45. Вихідні: Субота, Неділя 

тел.: (05547) 3-38-84
e-mail: rda-biloz@khoda.gov.ua

«ТАВРІЙСЬКИЙ БАРВОГРАЙ» КРОКУЄ ПО РАЙОНУ

"Таврійський барвограй" стрімко набирає обертів. Перший тиждень огляду закінчився.  04 квітня 2014 року  естафету "Таврійського барвограю" перейняла на себе Новотягинська ЗОШ. Педагоги разом з дітьми підготували чудовий різножанровий концерт, у якому і жартували, і співали, і танцювали, навіть обряд " Хрещення" провели!
Також, цього дня огляд-конкурс пройшов і у Токарівській та Понятівській школах. 5  квітня 2018 року "Таврійський барвограй" в Інгулецькій і Микільській  школах подарував час насолоди та залишив у всіх присутніх приємні, теплі та сонячні емоції. Маленькі  концерти за участю учнів шкіл мали насичені колоритні номери танцювального, вокального напрямку та художнього  читання. Яскраві виставки додали доповненості усьому дійству. Залишали ми зали з приємним відчуттям теплоти!!!
10 квітня свою творчість демонстрували учні Томинобалківського закладу повної загальної середньої освіти Білозерської селищної ради. Були представлені вокальні номери ( соло, дует, ансамбль та хор). Крім цього, діти декламували вірші та представили театралізовану мініатюру. А ще члени журі відвідали виставку робіт учнів закладу.
Надеждівський заклад повної загальної середньої освіти Білозерської селищної ради Херсонської області здивував різноманітністю жанрів, цікавою ідеєю сценарію та учасниками різних вікових категорій. Діти читали вірші, співали дуетом, виконували танцювальний флешмоб та гімнастичний етюд, а також старші учні залюбки грали ролі у театральній постановці.І, звичайно, представили виставку своїх робіт та фоторобіт.