Адреса: вул. Свободи, 87, смт Білозерка
Білозерського району Херсонської області, 75000
Графік роботи: Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00.
П’ятниця: 08:00 - 15:45. Вихідні: Субота, Неділя 

тел.: (05547) 3-38-84
e-mail: rda-biloz@khoda.gov.ua

У День пам’яті та примирення в Білозерському районі запалили свічки пам’яті

8 травня - день поклоніння, встановлення поваги і шани усім борцям проти нацизму. Вся Європа, весь світ в цей день вшановують пам’ять загиблих у Другій світовій війні. І розквітають біля сердець жителів планети мальовничі червоні маки – символ пам’яті і скорботи.
Пізнього вечора в День пам’яті та примирення центральною вулицею Свободи смт Білозерка з червоними маками на грудях та запаленими свічками пройшла вже традиційна хода учнівської молоді та громадськості до Вічного вогню та Стели загиблих воїнів, де разом вшанували пам'ять усіх жертв нацизму та подвиг українського народу у Другій світовій війні.
До присутніх звернулися Білозерський селищний голова Антоніна Чередник, настоятелі білозерських храмів о.Анатолій та о.Ігор, які закликали пам’ятати подвиг українського народу та в молитві згадати всіх загиблих у найбільшій трагедії 20 століття, про тих, хто зумів зупинити війну, про тих, для кого найбільшим бажанням став мир у рідному домі і звільнена від ворога земля, про тих, хто надлюдською працею і волею у повоєнні роки відбудовував зруйновану війною країну. 
У німій скорботі за усіма жертвами Другої світової війни та усіх воєнних конфліктів присутні схилили голови. На знак шани та пам’яті про подвиг наших захисників присутні склали з лампадок слово «Пам’ять» та було покладено квіти до Вічного вогню та Стели загиблих воїнів. Ця чудова традиція яскравий доказ того, що люди пам’ятають, шанують, щиро вдячні тим, хто виніс на своїх плечах пекло Другої світової війни, хто віддав своє життя в ім’я майбутнього та власною кров’ю захищав кожний клаптик нашої рідної землі.
О 23.01 год. білозерці долучилися до загальноукраїнської акції «Перша хвилина миру», аби згадати тих, чиє життя обпалила війна, помолитися за душі загиблих воїнів та померлих ветеранів, за те, аби на нашій благословенній землі знову був мир і взаєморозуміння.