Адреса: вул. Свободи, 87, смт Білозерка
Білозерського району Херсонської області, 75000
Графік роботи: Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00.
П’ятниця: 08:00 - 15:45. Вихідні: Субота, Неділя 

тел.: (05547) 3-38-84
e-mail: rda-biloz@khoda.gov.ua

В районі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня Україна вшановує подвиг Українського народу, його визначний внесок у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловлює повагу усім борцям проти нацизму, увічнює пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни.
Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1939-1945 років. Не щезне в пам’яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над нацизмом.
9 травня 2018 року з нагоди 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в смт Білозерка відбулися урочистий мітинг та театреалізовано дійство, у якому взяли участь керівники району, Білозерської ОТГ, представники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, організацій, установ селища, ветерани війни, учасники антитерористичної операції на Сході України, члени громадських організацій, учнівська та студентська молодь. Сотні жителів селища з багряними маками на грудях прийшли вшанувати священну пам’ять героїв, що полягли на фронтах світової війни та висловити повагу і шану ветеранам, які здобували Перемогу в боротьбі з нацизмом.
Присутні схилили голови, вшановуючи героїв, яким не судилося пережити Другу світову війну, і нинішніх борців за свободу та незалежність нашої держави. Пам’ять загиблих у війні вшанували хвилиною мовчання, покладанням квітів та військовим салютом.
Свято продовжилося святковим концертом-марафоном, всіх охочих частували солдатською кашею, також присутні могли оглянути виставку зброї, військової та спецтехніки на майданчику, який організували представники ЗСУ та ДСНС. Для дітей відбулася дитяча розважальна програма та працювали ігрові зони. На стадіоні відбулися спортивні змагання.