Адреса: вул. Свободи, 87, смт Білозерка
Білозерського району Херсонської області, 75000
Графік роботи: Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00.
П’ятниця: 08:00 - 15:45. Вихідні: Субота, Неділя 

тел.: (05547) 3-38-84
e-mail: rda-biloz@khoda.gov.ua

5-й ювілейний фестиваль «Чілдрен Кінофест»

З  25 травня по 3 червня 2018 року у 20 містах України (серед яких і Херсон) відбудеться щорічний міжнародний кінофестиваль для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест».
Чілдрен Кінофест – фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків, який знайомить молоду українську аудиторію як з найновішими європейськими стрічками, так і зі світовою кінокласикою. До конкурсної програми благодійного Фестивалю мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест» увійшло сім фільмів для глядачів від 4 років, відібраних на найбільших європейських кінофорумах. Щорічний фільм-переможець фестивалю визначається шляхом прямого голосування глядачів – на вході до кінотеатру кожен відвідувач отримує бюлетень, за допомогою якого оцінює фільм.
Вхід на всі покази у всіх містах – безкоштовний, за попередньою реєстрацією на сайті фестивалю (http://childrenkinofest.com) або за зверненням до координатора фестивалю Дмитра Багненка.
  Реєстрація стартує 20 травня. Половина місць виділяється організованим групам глядачів із соціально незахищених верств населення: дітям з особливими потребами, сиротам, позбавленим батьківського піклування і потерпілим від конфлікту на сході України.
  Місія фестивалю – розвивати в Україні традицію спільних сімейних походів у кіно, залучати дітей до перегляду і створення кінофільмів, виховання нового покоління кіноглядачів.
  Організатор – компанія «Артхаус Трафік».