Адреса: вул. Свободи, 87, смт Білозерка
Білозерського району Херсонської області, 75000
Графік роботи: Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00.
П’ятниця: 08:00 - 15:45. Вихідні: Субота, Неділя 

тел.: (05547) 3-38-84
e-mail: rda-biloz@khoda.gov.ua

ВІРНІ ТРАДИЦІЇ ПЕРЕМАГАТИ

З метою підведення підсумків роботи гуртків автолюбителів  (картинг) за навчальний рік 12 травня 2018 року на картодромі  села Чулаківка Голопристанського району Херсонської області  відбулися відкриті районні змагання з картингу «Таврійська весна-2018», в яких взяли участь 29 чоловік в складі 11 команд Херсонської та Одеської областей.
В змаганнях традиційно взяла участь і молодь Білозерського району. Це учні Білозерського ЗПЗСО №2 та №3, наукового ліцею, Велетенської ЗОШ та СПТУ №6. Всі вони є вихованцями гуртків автолюбителів (картинг) Білозерської районної станції юних техніків (керівники Каверзін А.В. та Поліщук В.Л.), які в черговий раз успішно відзначились з-поміж багатьох учасників змагань та довели високу спроможність водіння карта, продемонстрували сміливість та впертість в напруженій боротьбі з досвідченими суперниками  і вкотре своїми   результатами  прославили наш рідний край.
Тож, найвище досягнення - перше місце в командному заліку отримали учні ЗПЗСО №2 та №3 Білий Денис (клас «Кадет») та Єлєсєєв Денис (клас «Піонер»),.
В особистому заліку в класі «Кадет» виборов також перше місце Білий Денис. Друге місце отримав Єлєсєєв Денис (клас «Піонер»).
Перемогу наші гонщики розділили зі своїми надійними помічниками - механіками Савченком Сергієм (Велетенська ЗОШ) та Ждерою Ігорем (Білозерський науковий ліцей), які завжди їх супроводжують, підтримують хороший стан машин і демонструють вміння блискавичного знаходження виходу в нестандартних та непередбачуваних ситуаціях.
Щиро вітаємо наших переможців і їх наставників, а також всіх учасників перегонів, бажаємо подальшого досягнення нових спортивних вершин та професійного зростання.