Адреса: вул. Свободи, 87, смт Білозерка
Білозерського району Херсонської області, 75000
Графік роботи: Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00.
П’ятниця: 08:00 - 15:45. Вихідні: Субота, Неділя 

тел.: (05547) 3-38-84
e-mail: rda-biloz@khoda.gov.ua

Живи та працюй на рідній землі

        
Наприкінці травня відповідно до Програми співпраці Херсонського обласного центру зайнятості спільно з Об’єднанням організацій роботодавців Херсонщини щодо підготовки кваліфікованих робітників для промислових підприємств області Білозерським районним центром зайнятості проведено виїзний профорієнтаційний захід  Ярмарок - Професій на базі Станіславського будинку культури для учнів 8, 9, 10, 11 класів Білозерської та Станіславської  об’єднаних територіальних громад.  Цей захід направлений на поліпшення іміджу промислових підприємств Херсонщини, формування бажання молоді працювати на них, повернення престижу робітничих професій технічного напрямку.
  У Ярмарку - Професій взяли участь близько 200 осіб, це учні та вчителі Томинобалківської ЗОШ, Широкобалківської ЗОШ та Станіславської ЗОШ, представники ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод», навчальні заклади Херсонщини: Херсонський національний технічний університет, Херсонський політехнічний коледж, ДНЗ «Херсонський суднобудівний ліцей»,  Новокаховський аграрний коледж, Новокаховське професійно-технічне училище №14.
         Основний акцент під час ярмарку було зроблено на виборі учнями робітничих професій технічного напрямку. Старшокласники отримали вичерпну інформацію про професії, спеціальності, які можна опанувати у навчальних закладах Херсонщини, листівки та буклети  з детальною інформацією про навчальний заклад, поспілкувалися з їхніми представниками.
          Учні  дізналися про те, що сучасний ринок вкрай потребує висококваліфікованих робітників, а щоб стати ними – потрібно оволодіти необхідними знаннями і набути певних навиків. Учасники заходу дізналися  про  впровадження та принцип дуальної освіти, де теоретичну частину студенти вивчатимуть у навчальному закладі, а практичну будуть засвоювати на виробництві.
  Захід, що відбувся, став для кожного учня ще одним свідомим кроком на шляху до професійного самовизначення.
 Дітей запросили  пройти безкоштовне профорієнтаційне тестування в Білозерському районному центрі зайнятості, яке допоможе краще зрозуміти себе, виявити власні схильності та здібності до різних видів професійної діяльності, вибрати напрямок освіти і майбутню професію.  Організатори заходу побажали учням успіхів у навчанні та у вірному виборі майбутньої професійної діяльності та  подякували  всім присутнім за участь та співпрацю у Ярмарку – Професій.