Адреса: вул. Свободи, 87, смт Білозерка
Білозерського району Херсонської області, 75000
Графік роботи: Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00.
П’ятниця: 08:00 - 15:45. Вихідні: Субота, Неділя 

тел.: (05547) 3-38-84
e-mail: rda-biloz@khoda.gov.ua

На святі Останнього дзвоника школярі отримали подарунки

Ось і настали довгоочікувані канікули в школах Білозерського району, про це сповістив всіх учнів і вчителів дзвоник, який пролунав на урочистих лінійках, присвячених святу Останнього дзвоника. Цього прекрасного сонячного дня в школах збираються разом педагоги, почесні гості, батьки, для того, щоб сказати випускникам добрі слова і побажати їм удачі.
На традиційне свято до Киселівської школи завітав голова Білозерської районної державної адміністрації Віктор Романов. Не обійшлося свято  без подарунків. Віктор Миколайович передав від імені Андрія Путілова спортивну форму переможцям (ІІ місце) у змаганнях з футболу «Кубок Андрія Путілова» серед команд першої відбіркової групи, який відбувся 21 квітня 2018 року в с. Чорнобаївка. А від себе особисто – футбольні м’ячі.
Раділи і футболісти Микільської школи, адже  до школи завітала керівник Херсонського осередку Союзу Українок України Валентина Січова.  Почесна гостя привітала школярів зі святом, побажала всім гарного відпочинку, творчого натхнення, а також вручила  юним футболістам, що виграли приз глядацьких симпатій в «Кубку Андрія Путілова» з  футболу серед команд другої відбіркової групи, нову спортивну форму.
Нагадаємо, за Кубок Путілова змагалися 18 шкільних команд Білозерщини. Команди Чорнобаївського НВК, Дар‘ївської школи та Білозерської гімназії братимуть участь у фіналі, який відбудеться з 31 травня по 3 червня на морі у Лазурному.
Вітаємо наших переможців і бажаємо перемог у заключному етапі змагань. А всім учням гарно провести літні канікули!