Адреса: вул. Свободи, 87, смт Білозерка
Білозерського району Херсонської області, 75000
Графік роботи: Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00.
П’ятниця: 08:00 - 15:45. Вихідні: Субота, Неділя 

тел.: (05547) 3-38-84
e-mail: rda-biloz@khoda.gov.ua

Відбулася спартакіада серед збірних команд державних службовців області

25 – 27 травня за підтримки голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва та сприяння Херсонської обласної організації Профспілки працівників державних установ України на спортивних майданчиках ДОТ «Прибрежний» (смт Лазурне Скадовського району) відбувся ІІ етап Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців області. 
420 учасників з 24 команд районів, міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад Херсонщини змагалися у міні-футболі, волейболі, настільному тенісі, шахах і шашках.
За підсумками Спартакіади команда Білозерської районної державної адміністрації у загально-командній першості посіла почесне 6 місце. Зокрема, у волейболі було виборено бронзові медалі (3 місце), у футболі – 5 місце.
На урочистому закритті переможці і призери були нагороджені грамотами, медалями і кубками. Крім того, окремі призери отримали від президії Херсонської облорганізації Профспілки працівників державних установ спеціальні подарунки - грошові винагороди.