Адреса: вул. Свободи, 87, смт Білозерка
Білозерського району Херсонської області, 75000
Графік роботи: Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00.
П’ятниця: 08:00 - 15:45. Вихідні: Субота, Неділя 

тел.: (05547) 3-38-84
e-mail: rda-biloz@khoda.gov.ua

Незвичайне свято для дітей

01 червня 2018 року громадська організація «Спілка Жінок Херсонщини» організувала свято День захисту дітей, яке відбулось на території кінноспортивного клубу «Grand Prix», що знаходиться в Олешківському районі с.Праві Саги. До участі у святі були запрошені родини прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу із Білозерського району.
За сприяння служби у справах дітей та відділу освіти, молоді і спорту районної державної адміністрації 40 дітей разом з батьками-вихователями взяли участь у заходах. В програмі були майстер-класи, шоу аніматорів, музична вистава, спортивні ігри та розваги, виступ зірки української сцени С. Тарабарової. На території клубу діти мали змогу проїхатись на конях, відвідати маленький контактний зоопарк, польову кухню, гарно обладнаний ігровий майданчик, скуштувати морозиво, посидіти в поліцейській автівці, спостерігати за рибками  та лебедями на озері, знайти нових друзів.
Приємно відзначити, що на святі, за багаторічно сумлінну працю, вагомий особистий внесок у справу допомоги дітям знайти родину, відчути в ній тепло, матір –вихователька дитячого будинку сімейного типу Шарварли Лідія Миколаївна була нагороджена Почесною грамотою голови обласної ради.
Діти та батьки-вихователі були дуже задоволені, висловлювали щиру вдячність організаторам свята та господарям кінноспортивного клубу «Grand Prix».