Адреса: вул. Свободи, 87, смт Білозерка
Білозерського району Херсонської області, 75000
Графік роботи: Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00.
П’ятниця: 08:00 - 15:45. Вихідні: Субота, Неділя 

тел.: (05547) 3-38-84
e-mail: rda-biloz@khoda.gov.ua

Розвиваємо дитячий футбол на Білозерщині разом


 
Проведення на території Білозерського району футбольного Кубку Андрія Путілова протягом квітня-червня, у фінальній частині якого у Лазурному взяли участь наші діти, є розвитком майбутнього підростаючого покоління. Важливо,  що є такі меценати як депутат обласної ради Андрій Путілов, засновник цього турніру.
Хочеться побажати, щоб таких змагань було якомога більше. Наші діти дуже чекають на участь в таких заходах, ви не уявляєте, які емоції вони отримують, скільки задоволення.
Це дуже велика справа – розвиток футболу і взагалі спорту в районі, області, країні. Ми вдячні організаторам змагань за те, що наші діти так цікаво і корисно провели вільний час та поєднали спорт з оздоровленням на березі Чорного моря. Наші діти тренувалися майже щодня для участі у фіналі змагань, які пройшли  31 травня - 3 червня у дитячому таборі «Прибрежний», щоб гідно представити Білозерський район,  і це їм вдалося.
Такими турнірами виховується спортивний дух, дух конкурентної боротьби.  Потім це знадобиться їм у житті.
Хочемо, щоб наші діти росли з усвідомленням того, що варто змагатися, добиватися, перемагати. Спорт виховує найкращі якості, і відкриває можливості для наших дітей у майбутньому розвивати цей вид спорту Білозерщини.
 
Мами футболістів призерів Кубку Андрія Путілова
Глущенко Наталія
Колеснік Тетяна
Белінська Ілона