Адреса: вул. Свободи, 87, смт Білозерка
Білозерського району Херсонської області, 75000
Графік роботи: Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00.
П’ятниця: 08:00 - 15:45. Вихідні: Субота, Неділя 

тел.: (05547) 3-38-84
e-mail: rda-biloz@khoda.gov.ua

Шановні підприємці!

З кожним днем для українського бізнесу з'являються нові можливості для розвитку:

- Безповоротна фінансова допомога, яка надається в межах великої кількості різноманітних міжнародних грантових програм;

- Безліч приватних інвесторів та інвестиційних установ по всьому світу, які шукають в Україні надійних партнерів;

- Зовнішні ринки, які потребують українські товари та послуги. 

Але, нажаль, український бізнес сьогодні не використовує весь потенціал цих можливостей собі на користь через відсутність досвіду та інформації.

Наприклад, з 2016-го року українським компаніям відкрито доступ до участі за спрощеною процедурою до публічних (державних) закупівель 45 найбільш розвинених країн світу, від Нової Зеландії, Австралії, Японії до країн ЄС, США та Канади. Загальна ємкість цих ринків складає 2 трильйони доларів  США. Чи знали Ви про це? Чи знаєте Ви, куди звертатись щодо використання цих можливостей?

Для того, щоб херсонський бізнес почав максимально швидко та ефективно використовувати існуючі можливості та ресурси, в Херсонській області починає діяти пілотний проект Міністерства економічного розвитку і торгівлі України - «Центр Розвитку Підприємництва», за підтримки Представництва ЄС в Україні та Херсонської обласної державної адміністрації.
 
Херсонський обласний центр зайнятості є партнером «Центру Розвитку Підприємництва». Адже успіхи бізнесу сприяють вирішенню завдання служби зайнятості у напрямку превентивних заходів щодо зменшення безробіття та працевлаштування населення.
 
Закликаємо вас скористатися новими можливостями!
Заходьте на сайт «Центру Розвитку Підприємництва» http://www.crp.org.ua та активуйте можливості для розвитку вашого бізнесу.
Для цього необхідно лише заповнити коротку реєстраційну форму в розділі “ЯК ДОЛУЧИТИСЯ?” за посиланням: http://www.crp.org.ua/doluchytys/. Зазначену форму необхідно заповнити до 22 червня 2018 року.
 
Команда «Центру Розвитку Підприємництва» проводитиме індивідуальну роботу з кожним підприємством. Тому перший крок має бути за вами!