Адреса: вул. Свободи, 87, смт Білозерка
Білозерського району Херсонської області, 75000
Графік роботи: Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00.
П’ятниця: 08:00 - 15:45. Вихідні: Субота, Неділя 

тел.: (05547) 3-38-84
e-mail: rda-biloz@khoda.gov.ua

Свято сподівань і надій

Щороку в перший день літа відзначають Міжнародний день захисту дітей. Це свято радості та одвічної надії, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, а значить — права сім'ї. Воно покликане нагадати дорослим про відповідальність за благополуччя і щастя дітей, адже саме в них, маленьких, ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними.  Зазвичай у цей день відбувається багато заходів. 
 З нагоди свята Білозерська районна філія Херсонського обласного центру зайнятості, вже по традиції, підготувала для малечі та учнівської молоді Білозерської об’єднаної територіальної громади Білозерської селищної ради різноманітні заходи, що підкреслюють увагу до дитячих прав і до формування гармонійної особистості, обізнаність у «світі професій», гідний вибір майбутньої професії. Дітлахи із задоволенням відгадували ребуси, загадки, кросворди, чайнворди про професії, які є актуальними у наш час, складали  прислів'я з набору слів, називали  прізвища, які походять від назв професій, брали участь у розважальних конкурсах «Дишифрувальник»,  «Про світ професій», "Відгадай професію" (за пантомімами), "Хто більше назве професій?". Було проведено конкурс малюнків на асфальті «Моя майбутня професія», але здебільшого діти зображали яскраві квіти, сонце, небо, море, пісок – усе це  знайшло відображення у креативних та оригінальних роботах, виконаних на асфальті.Традиційними подарунками за активну участь та за обізнаність стали солодощі та сувеніри.
У малечі повинно бути щасливе дитинство, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших обов'язків усіх дорослих.
Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.
 Діти — це майбутнє держави, яке формується у сьогоденні. В них — надія на щасливе майбутнє всього українського роду.