Адреса: вул. Свободи, 87, смт Білозерка
Білозерського району Херсонської області, 75000
Графік роботи: Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00.
П’ятниця: 08:00 - 15:45. Вихідні: Субота, Неділя 

тел.: (05547) 3-38-84
e-mail: rda-biloz@khoda.gov.ua

Вшановано пам’ять загиблих

22 червня – трагічна дата в історії Другої світової війни і одна з найболючіших для України. Адже саме 77 років тому розпочався найкривавіший період найбільшого лиха ХХ століття, протягом якого заради мирного майбутнього людства свої життя віддали мільйони українців. Піднявшись проти ворога, наші земляки мужньо боролися на фронтах та у підпіллі. Тільки у лавах Червоної армії воювали близько 9 мільйонів вихідців з України, майже половина з них віддала своє життя за Вітчизну та свободу народів Європи.
З нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні в смт Білозерка керівники районних органів влади, Білозерської ОТГ, представники районної організації ветеранів, трудових колективів, громадськість поклали квіти до Стели загиблих воїнів, пам’ять полеглих земляків у Другій світовій війні та в зоні бойових дій на Сході України вшановано хвилиною мовчання.
 Вічна і світла пам’ять усім, хто поліг у битвах із загарбниками, хто загинув від терору окупантів, хто передчасно помер від ран, хвороб і голоду. Вічна слава і шана усім, хто зі зброєю в руках здолав нацизм.
Сьогодні нащадки сміливих воїнів знову боронять рідну землю, стоять на захисті суверенітету та незалежності України. На Сході від рук російського агресора гинуть найкращі сини нашої держави. 
Світла пам’ять усім, хто самовіддано захищав нашу Батьківщину! Вічна шана тим, хто стійко стоїть за неї зараз.
Слава Україні!