Адреса: вул. Свободи, 87, смт Білозерка
Білозерського району Херсонської області, 75000
Графік роботи: Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00.
П’ятниця: 08:00 - 15:45. Вихідні: Субота, Неділя 

тел.: (05547) 3-38-84
e-mail: rda-biloz@khoda.gov.ua

Психологічна реабілітація для учасників АТО

   Учасники АТО мають можливість отримати безкоштовну психологічну реабілітацію в реабілітаційних установах України
Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції органи соціального захисту населення організовують направлення учасників АТО до реабілітаційних установ.
  Реабілітаційні послуги надаються учасникам АТО в реабілітаційних установах, з якими Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в установленому законодавством порядку укладено відповідний договір про надання реабілітаційних послуг.
  Для отримання направлення на психологічну реабілітацію в реабілітаційній установі необхідно:
  Звернутися до управління праці та соціального захисту населення районних райдержадміністрацій та виконавчих органів міської ради за:
- зареєстрованим місцем проживання;
- фактичним місцем проживання відповідно до довідки про взяття на облік (для осіб, що переселилися з тимчасово окупованої території).
  Заповнити заяву встановленого зразку, до якої додати копії (Під час подання копій, особа надає їх оригінали для огляду):
- посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;
- документа, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.
  Орган соціального захисту населення:
- реєструє зазначені вище документи;
- видає учаснику АТО, за його бажанням, направлення на реабілітацію.
  За більш детальною інформацією необхідно звертатися до управління соціального захисту населення районної державної адміністрації (смт Білозерка, вул. Свободи, 89; тел. 33-9-71).