Адреса: вул. Свободи, 87, смт Білозерка
Білозерського району Херсонської області, 75000
Графік роботи: Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00.
П’ятниця: 08:00 - 15:45. Вихідні: Субота, Неділя 

тел.: (05547) 3-38-84
e-mail: rda-biloz@khoda.gov.ua

В районі обговорили питання щодо наповнення місцевих бюджетів та бюджету Пенсійного фонду

  10 серпня 2018 року в смт Білозерка під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Олексія Журавленка проведено комісію з питань наповнення місцевих бюджетів та бюджету Пенсійного фонду.
  В засіданні комісії взяли участь начальник Білозерського вiддiлення Хеpсoнськoї ОДПI ГУ ДФС у Херсонській області Ірина Щербина, начальник Білозерського відділу обслуговування громадян Херсонського об'єднаного управління ПФУ Херсонської області Лариса Кондрецька, заступник директора Білозерського районної центру зайнятості Світлана Коновалова, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та представники органів місцевого самоврядування. На комісію також були запрошені  керівники підприємств приватної, комунальної форми власності, які є боржниками по сплаті єдиного соціального внеску.
  Під час комісії заслухано керівників Білозерського вiддiлення Хеpсoнськoї ОДПI ГУ ДФС у Херсонській області та Білозерського відділу обслуговування громадян Херсонського об'єднаного управління ПФУ Херсонської області про проведену роботу щодо наповнення місцевих бюджетів та скорочення заборгованості по сплаті єдиного соціального внеску до Пенсійного фонду.
  Головами сільських рад були озвучені пропозиції щодо сплати єдиного соціального внеску комунальними підприємствами, які перебувають у їх сфері відповідальності та посилення співпраці з Державною фіскальною службою та Пенсійним фондом.
  Підсумовуючи результати засідання комісії, перший заступник голови районної державної адміністрації Олексій Журавленко звернувся до присутніх керівників підприємств та закликав їх до відповідального ставлення щодо сплати податків та єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, адже від цього залежить своєчасна виплата пенсій, допомога на випадок безробіття, виплата із тимчасової втрати працездатності та ін.