Адреса: вул. Свободи, 87, смт Білозерка
Білозерського району Херсонської області, 75000
Графік роботи: Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00.
П’ятниця: 08:00 - 15:45. Вихідні: Субота, Неділя 

тел.: (05547) 3-38-84
e-mail: rda-biloz@khoda.gov.ua

Увага: відключення аналогового мовлення

Шановні жителі району, у зв’язку з переходом на сучасні технології телевізійного мовлення, на кшталт багатьох країн світу, аналогове мовлення буде поступово відключатись на території нашої області.

З першого вересня 2018 року аналогові передавачі будуть відключені по всій області, у т.ч. і Білозерському району, однак поки що їх не відключатимуть в Чаплинці, Каланчаку, Скадовську, Лазурному, Генічеську, Новотроїцькому, Чонгарі.

Прийматимуть всі аналогові сигнали всіх каналів на Херсонщині відповідні райони: Чаплинський, Каланчацький, Скадовський, Генічеський, Новотроїцький.

Аналогові сигнали суспільного телебачення ( UA перший, та UA Крим) та місцевої філії ПАТ НСТУ «Скіфія» залишаються по всій області.

Менше з тим, перехід на сучасні технології неминучий! Тож, шановні, не зволікайте. Цифрові приймачі (тюнери на кшталт Т2), кабельне телебачення, інтернет- ТБ, супутникові сигнали українських каналів - альтернатива аналоговому мовленню.

Херсонським концерном радіомовлення, радіозв’язку та телебачення наразі проводиться робота по додатковому встановленню цифрових передавачів, покриття цифровим сигналом поширюється.

Довідки за телефонами безкоштовної гарячої лінії (0800-50-40-77) або +380666784381.