Адреса: вул. Свободи, 87, смт Білозерка
Білозерського району Херсонської області, 75000
Графік роботи: Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00.
П’ятниця: 08:00 - 15:45. Вихідні: Субота, Неділя 

тел.: (05547) 3-38-84
e-mail: rda-biloz@khoda.gov.ua

Є можливість зміцнити економічну спроможність вашої громади, шляхом залучення її членів до грантової програми направленої на розвиток малого бізнесу

До Вас звертається громадська організація «Херсонський обласний тренінговий центр «Вектор розвитку». Наша організація є виконавчим партнером у Херсонській області проекту «Зміцнення самозабезпечення переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні», який здійснюється в Україні Міжнародною Організацією з Міграції (МОМ) за фінансової підтримки Федерального уряду Німеччини через німецький Банк Розвитку KfW. Термін втілення проекту: березень 2018 - липень 2019 року.  

 Цей проект націлений на підтримку самозайнятості та мікропідприємництва внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та місцевих мешканців, зокрема колишніх учасників бойових дій та осіб, які належать до уразливих категорій населення (вік 18 – 60 років). В рамках проекту предбачено  надання  грантової  (безповоротної) допомоги на закупівлю обладнання для самозайнятості  до 650 Евро.  Також для зареєстрованих  та діючих підприємці  (не менше 1 року)  надання  грантової  (безповоротної) допомоги на закупівлю обладнання для розвитку бізнесу  до 2500 Евро. Також для зареєстрованих  та діючих підприємці  (не менше 2 років, маючих 6 найманих працівників, обіг коштів більше 1,5 млн. грн. за рік)  надання  грантової  (безповоротної) допомоги на закупівлю обладнання для розвитку бізнесу  до 5000Евро.

 Учасники проекту обов’язково проходять навчання на дводенному тренінгу, складають та захищають бізнес план. У разі успішного захисту бізнес-плану перед комісією МОМ, учасники отримують гранти на започаткування або розширення власної справи: до €650 за напрямом самозайнятість, до €2,500 за напрямом мікропідприємництво, до €5000 за напрямом Scale-up.

 Відбір відбувається на конкурсній основі з дотриманням рівності можливостей. Більш детальна інформація про основні етапи проекту та вимоги, які висуваються до його учасників, опублікована на сайті Представництва МОМ в Україні: http://bit.ly/2l0aUGq.

 Станом на 1 вересня 2018 року за результатами заявок (анкетне опитування) відібрано 3 групи з самозайнятості та 1 група з мікропідприємництва. Учасники вже пройшли тренінгове навчання, написали та захистили бізнес плани.  Підтримано 44 бізнес плана із самозайнятості та 27 бізнес планів із мікропідприємництва. Наразі йде закупівля та передача обладнання (39 учасників вже отримали обладнання).

В рамках проекту нам необхідно організувати ще 2 групи з мікропідприємництва. З числа мешканців місцевих громад надано анкетних заявок більше ніж достатньо, а ось з числа внутрішньо переміщених осіб є недобір. А так як обов’язковою вимогою є склад групи 50% ВПО ми не можемо організувати ці 2 групи. Тому,

 Ми звертаємось до Вас за допомогою у розповсюдженні серед мешканців вашої громади, зокрема серед внутрішньо переміщених осіб з числа зареєстрованих та діючих підприємців, інформації про можливість отримання грантової (безповоротної) допомоги для розвитку бізнесу в рамках проекту. У прикріпленому файлі надана інформація для розповсюдження.

  З необхідними запитаннями Ви можете звертатись за телефонами або на е-mail:
Тел. +38(050)7074684+38(068)2030192 Ольга Авраменко (координатор проекту)
        +38(066)2084493 Інна Сергєєва (асистент проекту)
е-mail: khersonvektorrozvytku@gmail.com
https://www.facebook.com/vektorrozvutky

 

З повагою,
Ольга Авраменко,
Координатор проекту «Зміцнення самозабезпечення переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні» в Херсонській області