Адреса: вул. Свободи, 87, смт Білозерка
Білозерського району Херсонської області, 75000
Графік роботи: Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00.
П’ятниця: 08:00 - 15:45. Вихідні: Субота, Неділя 

тел.: (05547) 3-38-84
e-mail: rda-biloz@khoda.gov.ua

В райдержадміністрації проведено нараду з питань призначення субсидій

На минулому тижні управлінням соціального захисту населення районної державної адміністрації проведено семінар-нараду із уповноваженими особами сільських та селищної рад  на тему «Призначення житлових субсидій на опалювальний сезон 2018-2019 років»
У заході взяли участь Наталя Жилка, заступник начальника  управління соціального захисту населення РДА;  Ольга Старюченко, заступник начальника відділу державних допомог; Ольга Жукова, головний спеціаліст підрозділу  опрацювання заяв та прийняття рішень відділу державних допомог; Олег Дяченко, головний спеціаліст підрозділу  опрацювання заяв та прийняття рішень відділу державних допомог.
На семінарі розглядались та обговорювались наступні питання:
• Призначення житлової субсидії з урахуванням норм нового Положення про порядок призначення житлових субсидій
• Розгляд проблемних питань, які виникають при прийомі та обробці документів для призначення житлової субсидії  та про взаємодію управління соціального захисту населення райдержадміністрації та уповноважених осіб сільських та селищної рад.
Семінар пройшов у конструктивній атмосфері. В ході обговорення було напрацьовано напрямки роботи в питаннях прийому документів від жителів району, передача їх до управління соцзахисту населення райдержадміністрації для опрацювання та призначення субсидій. Під час кожної доповіді уповноважені особи та працівники управління соціального захисту населення активно дискутували, адже  питань виникає чимало.
Під час семінару його учасники отримали відповіді на проблемні питання, обмінялись досвідом, висловлювали вдячність організаторам за всебічну практичну допомогу, можливість спільно проаналізувати пройдений шлях і окреслити першочергові завдання на майбутнє.