Адреса: вул. Свободи, 87, смт Білозерка
Білозерського району Херсонської області, 75000
Графік роботи: Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00.
П’ятниця: 08:00 - 15:45. Вихідні: Субота, Неділя 

тел.: (05547) 3-38-84
e-mail: rda-biloz@khoda.gov.ua

Відбулося засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС

11 жовтня 2018 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Віктора Корнієнка відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якій були присутні члени комісії, начальники спеціалізованих служб цивільного захисту Білозерського району та представники сільських рад.
Комісія розглянула два питання: про потенційно-небезпечний об’єкт, що розташований в с.Широка Балка по вул.Центральна,74 (АЗС) та про пожежний стан місць видалення твердих побутових відходів в населених пунктах району.
По першому питанню доповідав інспектор праці Станіславської ОТГ Федір Волошин, в результаті чого комісія рекомендувала Станіславському сільському голові надати документи щодо цього об’єкту для подальшого розгляду комісією та компетентними органами.
По другому питанню доповідали Євген Фомін, начальник Білозерського районного сектору ГУ ДСНС України у Херсонській області та Ігор Дудар, Чорнобаївський сільський голова.
Нагадаємо, що 6 жовтня 2018 року о 19 годині 27 хвилин на пункт зв'язку 2 державної пожежно-рятувальної частини надійшло повдомлення про загорання сміття на відкритій території за межами села Чорнобаївка. Для гасіння пожежі було задіяно дві одиниці спеціальної техніки від пожежно-рятувальної служби. Пожежа була ліквідована в 00 годин 30 хвилин. Але вже на ранок 07 жовтня 2018 року о 07 годині 12 хвилин на пункт зв'язку пожежно-рятувальної частини надійшло півідомлення про нове загорання сміття на відкритій території за межами населеного пункту с. Чорнобаївка. По прибуттю на місце пожежі було встановлено, що загорання виникло в іншому місці скупчення сміття на відкритій території. Для гасіння пожежі задіяно три одиниці спеціальної техніки пожежно-рятувальної частини та 1 одиниця від місцевого комунального підприємства.
Комісія вирішила зобов’язати  селищного, сільських голів вжити заходів протипожежної безпеки сміттєзвалищ на підпорядкованих територіях та передбачити виділення коштів з резервного фонду для ліквідації надзвичайних ситуацій.