Адреса: вул. Свободи, 87, смт Білозерка
Білозерського району Херсонської області, 75000
Графік роботи: Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00.
П’ятниця: 08:00 - 15:45. Вихідні: Субота, Неділя 

тел.: (05547) 3-38-84
e-mail: rda-biloz@khoda.gov.ua

«Soft skills: універсальні компетенції ХХІ століття»

Якщо ви креативний і мислите нестандартно, то готуйтеся підкорювати простори всесвіту! Сучасні роботодавці дедалі частіше шукають не просто претендентів, а людей, які готові мислити поза шаблонами.
Тому головною метою профорієнтаційного заняття для учнів 10-11 класів КЗ Музиківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів була активізація процесу самопізнання та самоаналізу; формування професійних якостей в обраному виді праці; корекція професійних планів, оцінювання готовності до майбутньої діяльності.
У ході уроку учні розглянули збірний термін «Soft skills» та як ці інтерперсональні навички використовуються для досягнення цілей в роботі, їх вплив на взаємодію між людьми. Визначили, в чому  різниця «Soft skills» і «Hard skills». Провідний фахівець з профорієнтації Євгенія Неннова наголосила на тому, що Soft Skills дозволяють бути успішним незалежно від специфіки діяльності та напрямку, в якому працює людина. У підсумку, школярі виконали аудит розвитку власних здібностей, зробивши кожен для себе висновки. А головне, дізналися, як розвивати та застосовувати ті знання й навички, які є затребуваними у багатьох професіях на сьогодні та допоможуть побудувати блискучу кар’єру.
Чи можна поєднати мрію та реальність і при цьому не помилитися у виборі своєї дороги, аби бути щасливим у праці? Кожна людина має обрати ту професію, яка відповідає її природним здібностям і нахилам, тоді вона буде працювати, як кажуть, не за страх, а за совість. Жодна професія в світі не буває легкою! Завжди на дорозі будуть зустрічатися перешкоди, але якщо є нестримне бажання чогось досягти, то в кінці чекатиме перемога.