Адреса: вул. Свободи, 87, смт Білозерка
Білозерського району Херсонської області, 75000
Графік роботи: Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00.
П’ятниця: 08:00 - 15:45. Вихідні: Субота, Неділя 

тел.: (05547) 3-38-84
e-mail: rda-biloz@khoda.gov.ua

Білозерці – переможці обласного конкурсу

На базі етнокультурного-комплексу обласного центру народної творчості «Херсонська світлиця» відбувся обласний культурно-мистецький захід «Свято кабака, або Хелловін по-українськи!».
У театралізованій концертній програмі Білозерський район представляли вокальний ансамбль «Петрівчанка» Петрівського СБК (кер. Любов Панченко) та колективи художньої самодіяльності Дніпровського СБК (директор Олена Бутковська, худ. кер. Оксана Корміленко). Дніпровці презентували театралізовану музично – хореографічну композицію «В гостях у Солохи».
Під час заходу працювала виставка-ярмарок декоративно-ужиткового мистецтва на якій наш район представяли Вікторія Синкова (методист з декоративно-ужиткового мистецтва РБК) та Анжеліка Демура (методист районної бібліотеки). Вікторія зробила поробки «гарненьких» монстриків з кабаків, павучків з пластмасових пляшок, павутиння зі звичайної марлі, а Анжеліка виготовила сувенірчики відповідної тематики. Гості купували вироби Анжеліки та з задоволенням фотографувалися з «Гарбузовими монстриками» Вікторії. Композиції білозерців були визнані найкращими.
Дякуємо працівникам клубних закладів району, що відгукнулися на прохання і привезли до РБК кабаки, які Вікторія використала для своїх виробів. 
В рамках заходу відбувся фестиваль гарбузової каші «Каша – сила наша!». П’ятнадцять страв з гарбуза було представлено на розгляд журі. В номінації «Гарний стіл - очам на радість!» (яскрава та оригінальна подача страв), шеф – кухар Олена Бутковська (Дніпровський СБК) презентувала шашлики в кабаку, канапе з кабака та сиру, а ще домашні огірочки, аджичку, розочки з картопляних чіпсів і звичайно ж наливочку. Журі та гостей вразила оригінальність сервіровки столу. І знову ПЕРЕМОГА!!!! Вітаємо!