Адреса: вул. Свободи, 87, смт Білозерка
Білозерського району Херсонської області, 75000
Графік роботи: Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00.
П’ятниця: 08:00 - 15:45. Вихідні: Субота, Неділя 

тел.: (05547) 3-38-84
e-mail: rda-biloz@khoda.gov.ua

Відбулося засідання робочої групи з питань наповнення бюджетів

05 листопада 2018 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Олексія Журавленка проведено засідання районної робочої групи по наповненню Державного та місцевого бюджетів при Білозерській райдержадміністрації.
В роботі групи взяли участь фахівці райдержадміністрації, податкової інспекції, Пенсійного фонду України,  районної філії обласного центру зайнятості, фінансового управління, а також було запрошено керівників підприємств, які мають найбільші борги зі сплати ЄСВ, це зокрема, ТОВ «Амалтея», ВАТ «Білозерське РТП», ПМК -142, РКПП «Славутич», КП «Розлив», Білозерська ВК-105 та інші.   
Метою роботи групи було вжиття заходів щодо виявлення, аналізу та проведення відповідної роботи з податковими боржниками, у першу чергу зі сплати єдиного соціального внеску, збільшення наповнення дохідної частини районного бюджету, роз’яснення необхідності подачі у звітах реальних показників доходів, контроль за офіційним працевлаштуванням робітників та інше.   
За підсумками засідання надано конкретні рекомендації щодо необхідності оформлення та використання найманої праці, дотримання чинного законодавства в оплаті праці та своєчасної сплати податків в повному обсязі.