ІНФОРМАЦІЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

 

РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФДМУ по Херсонській області

Адреса: 
73000, м. Херсон, проспект Ушакова,47.
Тел.: (0552) 22-44-44, факс (0552) 26-18-63.

E-mail: link_65@spfu.gov.ua

Режим роботи: 
Понеділок-четвер: з 8.00 до 17.00, перерва – з 12.00 до 12.45.
П’ятниця: з 8.00 до 15.45, перерва з 12.00 – до 12.45.

Регіональне відділення – орган приватизації, який є ініціатором процесів реформування власності на Херсонщині протягом 20-ти років. За цей час в Херсонській області змінили форму державної та комунальної власності майже 2 000 об’єктів, до державного бюджету направлено понад 300 млн. грн.

2012 рік – рік не лише оновлення законодавства з питань приватизації, а й рік, коли зрушилося з місця питання передачі державного житлового фонду у власність територіальних громад області. Особливо болючим це питання було для мешканців житлових будинків та гуртожитків ВАТ «Херсонський бавовняний комбінат», ВАТ «Херсонські комбайни». За ініціативи та наполегливої роботи Регіонального відділення тисячі херсонців отримали можливість стати власниками житла.

У 2012 році Регіональне відділення отримало найбільшу суму надходжень від орендної плати за всі роки існування – 5 млн. грн.

У 2013 році достроково виконано план з надходження коштів від приватизації – до Державного бюджету Відділенням перераховано 1 млн. 12 тис. грн.

Основними завданнями, крім наповнення бюджету, для Регіонального відділення є:
– пошук інвестора, що модернізує підприємство, зробить його конкурентоспроможним;

– пошук власника майна, який використовуватиме його для розвитку власної справи;

– пошук орендарів державного майна, які можуть використовувати його для організації бізнесу.

Для цього ми:

– виставляємо на продаж пакети акцій підприємств, нежитлові приміщення, будівлі та споруди, теплоходи, об’єкти незавершені в будівництві;

– передаємо в оренду цілісні майнові комплекси підприємств, нежитлові приміщення, обладнання;

– рецензуємо звіти з незалежних оцінок майна;

– погоджуємо відчуження державного майна;

– надаємо довідки з приватизації підприємств області;

– співпрацюємо з органами публічної влади, громадськими організаціями, засобами масової інформації;

– ведемо інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо політики Фонду державного майна України у сфері реформування відносин власності, управління державними корпоративними правами та державним майном.

Додаток 1 до листа РВ ФДМ в Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі
від  26.07.2017  № 02-05-02248

 

25 років тому на Херсонщині з’явилась нова авторитетна організація – Регіональне відділення Фонду державного майна України
по Херсонській області

Приватизація завжди була серед головних пріоритетів економічної стратегії держави, основні орієнтири яких були закладені у 1991-1992 роках, а згодом процес розглядали як двигун економічних реформ у сфері побудови конкурентоспроможної національної економіки, забезпечення ефективного використання державного майна, запровадження прозорого та ефективного механізму реалізації державою своїх прав власника та підвищення якості управління державним майном. З того часу і стартував процес новітніх ринкових перетворень та реформування власності в молодій незалежній державі.
Саме тоді, 28 липня 1992 року, розпочало свою діяльність Регіональне відділення Фонду державного майна України по Херсонській області (нині – Регіональне відділення Фонду державного майна в Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі), на долю якого випала почесна місія і роль стати інституцією в питаннях перетворення захисту майнових прав держави, творіння нового економічного простору держави та унікальної по місцю розташування та природним багатствам Херсонщини.
Величезна складність і глибина процесу Приватизації вимагають здійснення широкого комплексу заходів, серед яких чільне місце посідають роздержавлення власності, демонополізація економічних ринків шляхом перетворення державної власності у багатоманітну систему рівноправних форм власності і господарювання. Ця проблема багатофакторна і має політичний, соціальний, організаційний і науково – технічний аспекти.
Першим начальником Регіонального відділення стала Щербина Валентина Василівна – прагматик, економіст за фахом, з великим досвідом організаційної та аналітичної роботи, висококваліфікованого спеціаліста та чуйної людини, яка працювала на цій посаді до березня 2007 року. Це були роки навчання, становлення органу приватизації, пошуку шляхів долання перешкод в новітніх умовах докорінної перебудови суспільно-економічної структури економіки та системи господарювання в цілому.
У 2007 році Регіональне відділення очолює Олександр Рудольфович Бронін, досвідчений фахівець, вмілий організатор, соціально відповідальний керівник. У цей час Регіональне відділення, здебільшого виконавши функцію з роздержавлення економіки краю, змістило акценти своєї роботи на ефективне управління державним майном із врахуванням впливу наслідків приватизації на захист соціальних верств населення.
2012 рік для Фонду державного майна та його відділень стає визначальним – прийнято Закон України “Про Фонд державного майна України”. Вперше за 20 років діяльності Фонд як державний орган, що з 1991 року здійснює одну з найважливіших держави, отримав власний Закон, яким однозначно та чітко визначені його повноваження, закріплено статус Фонду державного майна як органу виконавчої влади зі спеціальним статусом.
Влітку 2013 року начальником Регіонального відділення призначено Теслюк Галину Василівну, яка і нині очолює орган приватизації. Ділова завзятість та активність Галини Василівни сприяють підвищенню іміджу статусної державної установи.
Сьогодні Регіональне відділення відзначає свій ювілейний 25-й день народження. Для історії 25 років – це мить, а для колективу Відділення – роки напруженої, самовідданої праці в проведенні ринкових перетворень та реформування власності.
Підсумовуючи 25-річну роботу у 2017 році Регіональне відділення інформує –  змінили державну форму власності 584 об’єкти та комунальну форму власності – 1436 об’єктів, з них було створено майже 440 акціонерних товариств; приватизовано більш як 1550 об’єктів малої приватизації, з яких 107об’єктів незавершеного будівництва та 51 —об’єкти соціальної сфери.
За ці роки перераховано до Державного бюджету від продажу майна державної власності – 190 млн. грн., в тому числі – близько 20 млн. грн. грошових надходжень.
Регіональне відділення продовжує повертати довіру інвесторів до приватизації та самого приватизаційного органу. Триває вдосконалення структури регіонального відділення, забезпечено постійне підвищення кваліфікації працівників та їх відповідальності за доручену ділянку роботи. Регіональне відділення завершувало 1992 рік всього з п’ятьма працівниками. Був час, коли штат нараховував сто сімдесят осіб. А зараз у нас працюють 35 фахівців, причому переважна більшість – жінки. За ці роки ми стали великою дружною сім’єю. Середній вік наших працівників – 43 роки.
Оцінка роботи Регіонального відділення – це оцінка роботи людей, які тут працюють. Саме вони створюють ділову репутацію установи. Працівники Регіонального відділення неодноразово були відзначені почесними грамотами Фонду державного майна України, Херсонської обласної державної адміністрації, обласної та міської ради і обласної організації профспілки працівників державних установ.
Сьогодні можна впевнено стверджувати, що Регіональне відділення постійно знаходиться на передньому краю ринкових перетворень в Херсонській області, здійснюючи трансформування свідомості громадян у впевненості до майбутнього.
З нагоди 25-річчя з дня створення Регіонального відділення Фонду державного майна в Херсонській області, Автономній Республіці Крим та         м. Севастополі вітаємо увесь наш колектив, наших надійних партнерів – фахівців органу приватизації, наших пенсіонерів – ветеранів приватизації і бажаємо здоров’я, щастя, мирного неба і сімейного благополуччя, успіхів у роботі в ім’я майбутнього України!
Упевнені, що зі всіма завданнями ми успішно справимося!
Зі святом Вас, шановні колеги!

Профспілковий комітет
Регіонального відділення Фонду державного майна
в Херсонській області, Автономній Республіці Крим
та м. Севастополі

 

Регіональне відділення ФДМ в Херсонській області, АР Крим та м.Севастополі шукає оцінювачів електромережі рибницьких ставів

Регіонального відділення ФДМ в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі оголошує конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який  відбудеться 21.07.2017 року.
Об’єкт: електромережа рибницьких ставів, інвентарний номер 70027 (реєстровий номер 25592421.83.ААЕЖАЖ682), що перебуває на балансі ДП «Укрриба» за адресою: біля с. Софіївка Білозерського району Херсонській області.
Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати при укладенні договору оренди.
Докладну інформацію опубліковано в газеті «Відомості приватизації» від 03.07.2017 року № 51 (1071).

ДО УВАГИ ПОТЕНЦІЙНИХ БАЛАНСОУТРИМУВАЧІВ

  Регіональне відділення Фонду державного майна в Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі у зв’язку з ліквідацією підприємств  пропонує бажаючим стати новими балансоутримувачами об’єктів  державної власності  – захисних споруд цивільного захисту та укласти договір про безоплатне зберігання.
Інформація по об’єктам:
·  сховище, розміщене адресою: м. Херсон, Миколаївське шосе, буд. 19,   літ. Ш. Об’єкт при приватизації не увійшов до статутного капіталу ліквідованого ВАТ «Херсонмехамонтаж», але залишився на його балансі;
·   сховище, розміщене за адресою: м. Херсон, вул. Нафтовиків, буд. 10,    літ. 2Б. Об’єкт при приватизації не увійшов до статутного капіталу ВАТ «Херсонський м’ясокомбінат», але залишився на його балансі. Вищезазначене товариство визнано банкрутом.
З пропозиціями звертатися за адресою: м. Херсон,  пр. Ушакова, 47,  каб. №237.
Телефон для довідок: (0552) 22-44-44

Додаток 1 до листа РВ ФДМ в Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі
від  21.07.2017  № 02-05-02220

 

РВ ФДМ в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі шукає потенційних орендарів приміщень державного майна
  1. Службове приміщення у відмінному стані з окремим входом на 2 поверсі будівлі площею 246,9 кв.м. за адресою: м. Херсон, вул. Нафтовиків, 5.
  2. Офісні приміщення 4-го поверху в задовільному стані адміністративного корпусу ДУ “Інститут охорони ґрунтів України” площею 566,2 кв.м. за адресою: м. Херсон, вул. Кольцова, 59.
  3. Огороджена 1 поверхова службова будівля з невеликим майданчиком та підведеними комунікаціями площею 115,2 кв.м за адресою: м. Херсон, вул. І. Кулика, 130, що придатна під невелике виробництво (майстерню).
  4. Вбудовані приміщення на другому поверсі будівлі їдальні, забезпеченої електро- та водопостачанням, площею 229,9 кв.м та 283,3 кв.м. за адресою: м. Херсон, вул. Комкова,73-б. з можливістю оренди під фітнес-зал або під танцстудию.
  5. Трьохповерхова цегляна будівля з огорожею і майданчиком, на якому розташована одноповерхова цегляна будівля складу, в незадовільному стані площею 1176,9 кв.м за адресою: м. Херсон, вул. Вишнева (Блюхера), 60.
  6. Складські приміщення у цегляній будівлі в задовільному стані площею 307,2 кв.м за адресою: м. Херсон, вул. Вишнева (Блюхера), 60.
  7. Приміщення 4-5 поверхів адміністративної будівлі, що потребує капітального ремонту, площею 446,1 кв.м за адресою: м. Херсон, вул. Старообрядницька (Комсомольська), 7.

Ваші пропозиції чекають спеціалісти РВ ФДМ в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі за адресою: м. Херсон, просп. Ушакова, 47 або за телефоном 22-44-44. Контактна особа: Бігун Лариса Володимирівна.

Додаток 1 до листа РВ ФДМ в Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі
від 21.06.2017  №02-05-01863

15 червня 2017 року з 14.00 до 16.00 Регіональним відділенням Фонду державного майна в Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі проведено пряму телефонну лінію з питання удосконалення процедури реформування державної власності на сучасному етапі із врахуванням позитивного досвіду пілотних програм Фонду державного майна України.
На дзвінки відповідала перший заступник начальника Регіонального відділення Дудченко Наталя Валентинівна.
Під час проведення заходу отримані дзвінки від потенційних покупців Вінницької, Полтавської областей, мешканців Херсонської області. Зазначена активність підкреслює правильність напрямів діяльності Фонду державного майна України в частині спрощення процедур приватизації державного майна, розширення інвестиційних площадок для співпраці, підвищення зацікавленості всіх верств населення держави діяльністю органів приватизації.

Додаток 1 до листа РВ ФДМ в Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі
Від 09.06.2017  №02-05-01741

Результати діяльності у сфері орендних відносин

Регіональним відділенням Фонду державного майна в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі у травні 2017 року до Державного бюджету перераховано кошти від оренди державного майна в розмірі 518,7 тис. грн., укладено 14 договорів оренди та продовжено термін дії 16 договорів.

Додаток 1 до листа РВ ФДМ в Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі
від   13.06.2017  №02-05-01768

 

ІНФОРМАЦІЯ
РЕГІОНАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА
В ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ, АР КРИМ ТА М. СЕВАСТОПОЛІ
ПРО ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ЯКИХ БУДЕ ЗАЛУЧЕНО ДО ПРОВЕДЕННЯ ОЦІНКИ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА

1. Об’єкт: Частина приміщення площею 8,0 кв. м. на першому поверсі будівлі навчального корпусу № 1, що перебуває на балансі Херсонського національного технічного університету, за адресою: м. Херсон, Бериславське шосе, 24.
Замовник: РВ ФДМ  в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі.
Платник: ПВКФ «Ірина».
Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати при продовженні договору оренди.
Запланована дата оцінки 31.05.2017.
2. Об’єкт: Частина приміщення площею 10,0 кв. м на першому поверсі будівлі навчального корпусу № 3, що перебуває на балансі Херсонського національного технічного університету, за адресою: м. Херсон, Бериславське шосе, 22.
Замовник: РВ ФДМ  в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі.
Платник: ПВКФ «Ірина».
Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати при продовженні договору оренди.
Запланована дата оцінки 31.05.2017.
3. Об’єкт: Частина приміщення технічного поверху площею 5,2 кв. м, частина даху площею 10,0 кв. м та частина коридору дев’ятого поверху площею 8,4 кв. м в гуртожитку № 3, що перебуває на балансі Херсонського національного технічного університету, за адресою: м. Херсон, вул. Миру,44.
Замовник: РВ ФДМ  в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі.
Платник: ПрАТ «МТС УКРАЇНА»
Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати при продовженні договору оренди.
Запланована дата оцінки 31.05.2017.

Конкурс відбудеться в РВ ФДМ  в Херсонській області, АР Крим                   та м. Севастополі за адресою: м. Херсон, просп. Ушакова, 47, кімн. 225 о 14-й годині 22.06.2017, телефон для довідок (0552) 22 44 44.
Докладну інформацію щодо подання конкурсної документації опубліковано в газеті «Відомості приватизації» від 07.06.2017 року № 43-44 (1063 – 1064).

Додаток 2 до листа РВ ФДМ в Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі
від   13.06.2017  №02-05-01768
ІНФОРМАЦІЯ
РЕГІОНАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА В ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ, АР КРИМ ТА М. СЕВАСТОПОЛІ ПРО ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ЯКИХ БУДЕ ЗАЛУЧЕНО ДО ПРОВЕДЕННЯ ОЦІНКИ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА

1.  Об’єкт:  двоповерхова адміністративна будівля літ. А площею 219,0 кв. м (реєстровий номер 22737830.1.ЛАЧБЮГ003), що перебуває на балансі Голопристанського міськрайонного  центру  зайнятості,  за   адресою:  Херсонська  обл.,   м. Гола  Пристань,  вул. 1 Травня, буд. 67.
Замовник: РВ ФДМ в Херсонській області, АР Крим  та м. Севастополі.
Платник: Комунальний заклад Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Голопристанської районної ради Херсонської області.
Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати при укладенні договору оренди.
Запланована дата оцінки 31.05.2017.
2.   Об’єкт:   частина даху загальною площею 50,0 кв. м у будівлі, що перебуває на балансі ДУ «Херсонський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», за адресою: Херсонська обл., м. Олешки (Цюрупинськ), вул. Поштова, 52.
Замовник: РВ ФДМ в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі.
Платник: ПрАТ «ВФ Україна».
Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати при продовженні договору оренди.
Запланована дата оцінки 31.05.2017.
3.  Об’єкт:  вбудовані нежитлові приміщення площею 22,0 кв. м будівлі (реєстровий № 21560045.2200.АААЖЕИ998)  відділення  зв’язку  ЦПЗ № 2, що перебувають на балансі ХД ПАТ «Укрпошта», за адресою: Херсонська обл., Великолепетиський р-н, с. Демидівка, вул. Основікова, 36.
Замовник: РВ ФДМ в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі.
Платник: ХФ ПАТ «Укртелеком».
Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати при продовженні договору оренди.
Запланована дата оцінки 31.05.2017.
Конкурс    відбудеться    в   РВ   ФДМ  в   Херсонській   області,   АР   Крим   та   м. Севастополі за адресою: м. Херсон, просп. Ушакова, 47, кімн. 225 о 14-й годині 30.06.2017, телефон для довідок (0552) 22 44 44.
Докладну інформацію щодо подання конкурсної документації опубліковано в газеті «Відомості приватизації» від 12.06.2017 року № 45 (1065).

 

Додаток 2 до листа РВ ФДМ в Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі
від 09.06.2017  №02-05-01741

Продаж об’єкта групи А державної власності

01.06.2017 приватизовано об’єкт групи А державної власності – «Адмінбудівля (літ.А) загальною площею 112,1 кв.м», розташований за адресою: по вул. Миру (колишня вул. Крупської), 7 в  смт Іванівка Іванівського району Херсонської області шляхом продажу єдиному заявнику, що подав заявку на участь в аукціоні в електронній формі,.
Орган управління – Державна аудиторська служба України.
Об’єкт продано за 32 958,00 (тридцять дві тисячі дев’ятсот п’ятдесят вісім гривень 00 копійок), у тому числі ПДВ 5 493,00 грн.

Продаж об’єкта групи А державної власності

01.06.2017 приватизовано об’єкт групи А державної власності – «Гараж (приміщення №2) (літ. А) загальною площею 21,9 кв.м», що розташований по вул. Миру (колишня вул. Крупської), 7а в смт Іванівка Іванівського району Херсонської області шляхом продажу єдиному заявнику, що подав заявку на участь в аукціоні в електронній формі.
Орган управління – Державна аудиторська служба України.
Об’єкт продано за 4 464,00 (чотири тисячі чотириста шістдесят чотири гривні 00 копійок), у тому числі ПДВ 744,00 грн.

Додаток 1 до листа РВ ФДМ в Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі
від  16.05.2017  №02-05-01476

ІНФОРМАЦІЯ
про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення оцінки державного майна

1. Об’єкт: Вбудовані нежитлові приміщення вірусологічної лабораторії загальною площею 33,6 кв. м на другому поверсі п’ятиповерхової будівлі, що перебуває на балансі ДУ «Херсонський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» та знаходиться за адресою: м. Херсон, вул. Уварова, 3.
Замовник: РВ ФДМ  в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі.
Платник: Приватне підприємство «Євротест 3000».
Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати при продовженні договору оренди.
Запланована дата оцінки 30.04.2017.

2. Об’єкт: Вбудовані нежитлові приміщення загальною площею 48,25 кв. м в одноповерховій частині будівлі-лабораторії, що перебуває на балансі                        ДНЗ «Білозерське ПТУ №6» та знаходиться за адресою: Херсонська обл.,                       с. Петрівське.
Замовник: РВ ФДМ  в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі.
Платник: ФОП Дьяченко А.М.
Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати при продовженні договору оренди.
Запланована дата оцінки 30.04.2017.

3. Об’єкт: Будівлі гаражів загальною площею 484,4 кв. м, що перебувають на балансі ДУ «Херсонській обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я  України» та  знаходиться  за  адресою: Херсонська  область, м. Генічеськ, вул. Курасова, 2.
Замовник: РВ ФДМ  в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі.
Платник: ФОП Алекян Артур Аршакович
Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати при укладенні договору оренди.
Запланована дата оцінки 30.04.2017.

Конкурс  відбудеться в РВ ФДМ в Херсонській області, АР Крим та                м. Севастополі за адресою: м. Херсон, просп. Ушакова, 47, кімн. 225 о 14-й годині 02.06.2017, телефон для довідок (0552) 22 44 44.
Докладну інформацію щодо подання конкурсної документації опубліковано в газеті «Відомості приватизації» від 15.05.2017 року № 37 (1057).

Додаток 2 до листа РВ ФДМ в Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі
від  16.05.2017  №02-05-01476

Продаж акцій ПАТ «Червоний Чабан»

Реалізуючи політику нашої держави у сфері приватизації державного майна, Регіональне відділення Фонду державного майна в Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі (далі – Регіональне відділення) постійно проводить роботу по залученню інвесторів до управління підприємствами з корпоративними правами держави.
З метою забезпечення надходжень грошових коштів від приватизації  державного майна до Державного бюджету України та на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 12.05.2015 № 271 «Про проведення прозорої та конкурентної приватизації у 2015-2017 роках», Регіональним відділенням проведено ретельну підготовку до продажу державного пакету                          ПАТ «Червоний чабан» (далі – Товариство) та заходи щодо пошуку потенційного інвестора.
Держплемзавод «Червоний чабан» приватизувався у 1997 році, як цілісний майновий комплекс. Основним предметом діяльності було розведення, вирощування та реалізація високопродуктивного племінного молодняку асканійської породи овець і здійснення робіт по заготівлі сировини та сільськогосподарської продукції.
Основні причини, які тривалий період не давали змогу забезпечити продаж 24,945% державного пакету акцій були:
– тимчасова зупинка виробничої діяльності підприємства;
– морально та фізично застаріле майно Товариства;
– зниження інтересу фондових бірж до результативного продажу.
Державний пакет акцій вказаного товариства постійно пропонувався до продажу, в тому числі на аукціонах на фондових біржах за методами підвищення та зниження ціни.
Але складна ситуація на кордоні Херсонської області, використання нерухомого майна Товариства для потреб Збройних сил України та розташування Товариства на прикордонній з окупованою Автономною Республікою Крим зоні потенційних інвесторів не приваблювала.
З метою підвищення зацікавленості з боку потенційних інвесторів, Регіональним відділенням регулярно оприлюднювалась на веб-сайті ФДМУ інформація про вказаний об’єкт приватизації та систематично проводилась робота з керівництвом Товариства щодо залучення до цього процесу потенційних інвесторів, неодноразово запрошувались до прийняття участі в торгах на фондовій біржі потенційні інвестори.
Так, у результаті активної спільної роботи та узгоджених дій Регіонального відділення, ПАТ «Червоний чабан» і потенційних інвесторів, реалізовано пакет акцій Товариства на суму майже 400 000 гривень.
Регіональне відділення, в межах повноважень, продовжує реалізацію завдань щодо наповнення Державного бюджету України та підвищення соціально-економічної ефективності виробництва шляхом залучення приватних інвесторів.
Презентаційна інформація про потенційні об’єкти приватизації, зокрема каталоги об’єктів малої та великої приватизації оприлюднено на сторінці Регіонального відділення на веб-сайті Фонду державного майна України, що дозволяє здійснювати пошук об’єкта за регіональною ознакою та типом об’єкта, де передбачено перехід на електронні майданчики для придбання об’єкта.
Запрошуємо до спільної роботи!

Додаток 1 до листа РВ ФДМ в Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі
від  12.05.2017  №02-05-01432

 

ІНФОРМАЦІЯ

про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення оцінки державного майна

Об’єкт: Частина службового приміщення № 13 площею 7,0 кв. м  на першому поверсі будівлі (літ. А), що перебуває на балансі філії «Херсонський обласний автомобільно-учбовий комбінат» УДП «Укрінетравтосервіс» та знаходиться за адресою: м. Херсон, Бериславське шосе, 46.
Замовник: РВ ФДМ  в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі.
Платник: Фізична особа-підприємець Суворова Тетяна Миколаївна.
Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати при укладенні договору оренди.
Запланована дата оцінки 30.04.2017.
Конкурс відбудеться в РВ ФДМ в Херсонській області, АР Крим та              м. Севастополі за адресою: м. Херсон, просп. Ушакова, 47, кімн. 225 о              14-й годині 22.05.2017, телефон для довідок (0552) 22 44 44.
Докладну інформацію щодо подання конкурсної документації опубліковано в газеті «Відомості приватизації» від 03.05.2017 року № 33 – 34 (1053 – 1054).

Додаток 2 до листа РВ ФДМ в Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі
від  12.05.2017  №02-05-01432

 

Результати діяльності у сфері орендних відносин

Регіональним відділенням Фонду державного майна в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі за 4 місяці 2017 року продовжено термін дії 36 договорів оренди державного майна та забезпечено надходження коштів від оренди у сумі 2,065 млн. грн, що становить 18,6 % планового завдання.
Протягом визначеного періоду укладено 27 нових договорів оренди, 12 з яких з бюджетними установами і 15 – з іншими суб’єктами господарювання, щомісячне надходження від орендної плати до державного бюджету за якими складає 28 336 грн. Також, по 2 договорам оренди, де орендодавцем виступає державне підприємство, погоджено розмір плати за оренду державного майна.

ІНФОРМАЦІЯ
Регіонального відділення Фонду державного майна  в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення оцінки державного майна

1. Об’єкт: частини стін загальною площею 28 кв.м (на другому – 3,5 кв.м, третьому – 3,5 кв.м, четвертому – 3,5 кв.м, п’ятому – 3,5 кв.м, шостому – 3,5 кв.м, сьомому – 3,5 кв.м, восьмому – 3,5 кв.м, дев’ятому – 3,5 кв.м  поверхах) будівлі гуртожитку № 3  (реєстровий № 02125609.1.ЦООЖГМ016)  за  адресою: м. Херсон, вул. 40 років Жовтня,2.
Замовник: РВ ФДМ  в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі.
Платник: ТОВ “Укрком”
Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати при продовженні договору оренди.
Запланована дата оцінки 31.08.2016.

2. Об’єкт: майданчик з бетонної плитки загальною площею 9 кв. м біля навчального корпусу №1, що перебуває на балансі Херсонського державного університету за  адресою: м. Херсон, вул. 40 років Жовтня, 27.
Замовник: РВ ФДМ  в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі.
Платник: ФОП Єрмакова Олена Миколаївна
Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати при укладенні договору оренди.
Запланована дата оцінки 31.08.2016.

3. Об’єкт: нежитлові приміщення площею 214,0 кв. м прибудови №2 до адміністративної будівлі (реєстровий № 08592322.1.ГЛПОИБ006), яка перебуває на балансі  Управління  МВС  України  в  Херсонській області за адресою: м. Херсон,              вул. Кірова, 4.
Замовник: РВ ФДМ  в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі.
Платник: ФОП Євсюкова Людмила Анатоліївна
Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати при укладенні договору оренди.
Запланована дата оцінки 31.08.2016.

4. Об’єкт: частину нежитлового приміщення площею 1,8 кв.м. на другому поверсі навчального корпусу №1 (реєстровий № 05480298.1.ЖКСГАШ103), за адресою:                     м. Херсон, Бериславське шосе, 24,  що знаходиться на балансі Херсонського національного технічного університету.
Замовник: РВ ФДМ  в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі.
Платник: Товариство з обмеженою відповідальністю “Академія інтелектуальних технологій”
Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати при продовженні договору оренди.
Запланована дата оцінки 31.08.2016.

5. Об’єкт: нежитлове вбудоване приміщення площею 26,5 кв. м на першому поверсі двоповерхової будівлі учбових майстерень за адресою: м. Херсон, Бериславське шосе, 28, що перебуває на балансі Державного навчального закладу «Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну».
Замовник: РВ ФДМ  в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі.
Платник: ПП «Колос – Плюс 2».
Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати при укладенні договору оренди.
Запланована дата оцінки 31.08.2016.

6.  Об’єкт: частина вежі площею 6 кв. м та мостіння площею 12 кв. м біля вежі об’єкта УКВ ретранслятор (реєстровий номер 19477064.4.СШФШЕЛ917), що розташований за адресою: Херсонська область, м. Берислав, вул. Ленінградська, 5 та перебуває на балансі Одеського регіонального структурного підрозділу ДП «Обслуговування повітряного руху України»
Замовник: РВ ФДМ  в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі.
Платник: ПрАТ «МТС Україна».
Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати при продовженні договору оренди.
Запланована дата оцінки 31.08.2016.

7. Об’єкт: нежитлове приміщення площею 14 кв. м в підвалі будинку радіо (реєстровий №02841554.1.АААЖКЛ611) за адресою: м. Херсон, вул. Перекопська, 10, що перебуває на балансі Національної телекомпанії України.
Платник: ФОП Таточенко Наталія Миколаївна.
Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати при продовженні договору оренди.
Запланована дата оцінки 31.08.2016.

8. Об’єкт: частина приміщення вестибюлю загальною площею  1,0 кв. м  на  першому  поверсі будівлі головного навчального корпусу, що перебуває на балансі ДВНЗ   «Херсонський державний аграрний університет» за адресою: м. Херсон,                                    вул. Р. Люксембург, 23.
Замовник: РВ ФДМ  в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі.
Платник: ФОП Єрмоленко Володимир Володимирович
Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати при продовженні договору оренди.
Запланована дата оцінки 31.08.2016.

9. Об’єкт: нежитлове приміщення площею 34,6 кв. м на першому поверсі будівлі навчального корпусу № 5 за адресою: м. Херсон, пров. 40 років Жовтня, 47, що перебуває на балансі Херсонського державного університету
Замовник: РВ ФДМ  в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі.
Платник: Осадчий Олексій Дмитрович.
Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати при укладенні договору оренди.
Запланована дата оцінки 31.08.2016.

Конкурс відбудеться в РВ ФДМ в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі за адресою: м. Херсон, просп. Ушакова, 47, кімн. 225 о 09-й годині 30.08.2016, телефон для довідок (0552) 22 44 44.
Докладну інформацію щодо подання конкурсної документації опубліковано в газеті «Відомості приватизації» від 15.08.2016 року № 65 (981).

 

Оголошення

 31 серпня 2016 року з 14.00 до 16.00 години, перший заступник начальника Регіонального відділення Фонду державного майна в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі Наталя Дудченко проведе «пряму телефонну лінію».

Якщо Вас цікавлять питання  проведення процедури передачі об’єктів права державної та комунальної власності, або хочете отримати відповіді на питання, які Вас хвилюють і входять у компетенцію органу приватизації — телефонуйте за номером (0-552) 22-96-43.

Оголошення про намір передати в оренду державне майно

Регіональним відділенням Фонду державного майна в Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі вивчається попит на потенційні об’єкти оренди, а саме:
– нежитлові приміщення їдальні та харчоблоку загальною площею
215,5 кв.м в корпусі № 6 за адресою: м. Херсон, вул. 40 років Жовтня, 4, що перебуває на балансі Херсонського державного університету;
– адмінбудівлю загальною площею 148,8 кв.м, за адресою: Херсонська область, смт Іванівка, вул. Крупської, 7, що перебуває на балансі Державної фінансової інспекції в Херсонській області.
Заяви на оренду приймаються протягом десяти робочих днів після опублікування оголошення в газеті «Відомості приватизації»  за адресою: 73000, м. Херсон, пр-т Ушакова, 47, РВ ФДМ в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі.
Телефон для довідок: (0552) 26-22-18.

ІНФОРМАЦІЯ
Регіонального відділення Фонду державного майна в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення оцінки державного майна

1. Об’єкт: частина вбудованих нежитлових приміщень загальною площею 21,8 кв. м (каб. №19, 20) на першому поверсі ремонтно – механічної майстерні (реєстровий номер 01034707.5ФННМЯЄ002), що перебуває на балансі Цюрупинського міжрайонного управління водного господарства,  за адресою: м. Херсон, вул. Блюхера, 60
Замовник: РВ ФДМ  в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі
Платник:  ФОП Сєрік Андрій Миколайович.
Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати при укладенні договору оренди.
Запланована дата оцінки: 30.04.2016.
2. Об’єкт: адміністративна будівля літ. А площею 219,0 кв. м (реєстровий номер 22737830.1.ЛАЧБЮГ003), що перебуває на балансі Голопристанського районного центру зайнятості, за адресою: Херсонська обл., м. Гола Пристань,        вул.1-го Травня, 67.
Замовник: РВ ФДМУ в Херсонській області, АРК та м. Севастополі.
Платник: Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) управління соціального захисту населення та охорони здоров’я Голопристанської районної державної адміністрації.
Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати при продовженні договору оренди.
Запланована дата оцінки: 30.04.2016.

3. Об’єкт: вбудовані нежитлові приміщення загальною площею 59,0 кв. м на першому поверсі будинку гуртожитку за адресою: м. Херсон, вул. Червонофлотська, 126, що перебувають на балансі Херсонського державного заводу «Палада».
Замовник: Херсонський державний завод «Палада».
Платник: ФОП Болатханов Р.П.
Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати при укладенні договору оренди.
Запланована дата оцінки: 30.04.2016.
4. Об’єкт: спеціальне обладнання для харчоблоку Херсонського державного університету (97 од. згідно з переліком).
Замовник: Херсонський державний університет.
Платник: ФОП Сироштан Сергій В’ячеславович.
Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати при укладенні договору оренди.
Запланована дата оцінки: 30.04.2016.
5.  Об’єкт:  нежитлові  приміщення  їдальні та  харчоблоку  загальною  площею 215,5 кв. м у корпусі № 6 за адресою: м. Херсон, вул. 40 років Жовтня, 4, що перебуває на балансі Херсонського державного університету.
Замовник: РВ ФДМУ в Херсонській області, АРК та м. Севастополі.
Платник: ФОП Сироштан Сергій В’ячеславович.
Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати при укладенні договору оренди.
Запланована дата оцінки: 30.04.2016.
Конкурс відбудеться в РВ ФДМ в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі за адресою: м. Херсон, просп. Ушакова, 47, кімн. 225 о 09-й годині 05.05.2016, телефон для довідок (0552) 22 44 44.
Докладну інформацію щодо подання конкурсної документації опубліковано в газеті «Відомості приватизації» від 20.04.2016 року № 32 (948).

ІНФОРМАЦІЯ
ПРО ПРОДАЖ НА АУКЦІОНІ  В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ ОБ’ЄКТУ ГРУПИ А ДЕРЖАВНОЇ ВЛАСНОСТІ

Назва об’єкта: «Окреме індивідуально визначене майно –  теплохід  «Восход-21» 
Адреса: 73000, м. Херсон, Карантинний острів, 1.
Балансоутримувач об’єкта: комунальна судноплавна компанія «Київ».
Характеристика об’єкта: тип судна – пасажирський теплохід, призначення судна – пасажирські перевезення, матеріал корпусу – алюмінієво-магнієвий сплав, пасажироємність – 71 особа, габаритні розміри судна: довжина – 27,6 м, ширина – 6,4 м, висота – 4,0 м (від рівня води при ході на крилах), осадка – 2,1 м, 1,1 м (на крилах), водотоннажність – 28 т.
Об’єкт знаходиться в непридатному до експлуатації стані – відсутні двигуни та гвинти, навісне та навігаційне обладнання.
Початкова вартість продажу об’єкта без ПДВ – 334 831,00 грн.
ПДВ – 66 966,20 грн.
Початкова вартість продажу об’єкта з урахуванням ПДВ –  401 797,20 грн.
Сума грошових коштів (10 % початкової вартості продажу) для участі в аукціоні:40 179,72 грн.
Аукціон в електронній формі буде проведено Товарною Біржею “Українська міжрегіональна спеціалізована” 1березня  2016 року  о 10 годині 30 хв. Кінцевий термін прийняття заяв на участь в аукціоні – три дні до початку аукціону.
Заяви на участь в аукціоні та фотокопії документів, що є додатками до заяв, подаються на електронну адресу www.uisce.com.ua до Товарної Біржі “Українська міжрегіональна спеціалізована”.
Додаткову інформацію можна отримати в ТБ “Українська міжрегіональна спеціалізована” (м. Київ, вул. Спаська, ,5, оф.5,  тел. (044) 337-23-61, 337- 23- 62), Фонді державного майна України ( м. Київ, вул. Кутузова, 18/9,тел. (044) 284-52-40), Регіональному відділенні ФДМ в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі (м. Херсон, проспект Ушакова, 47, поверх 2, каб. 244,  тел. 22-44-44).

ІНФОРМАЦІЯ
ПРО ПРОДАЖ НА АУКЦІОНІ  В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ ОБ’ЄКТІВ ГРУПИ А ДЕРЖАВНОЇ ВЛАСНОСТІ

Назва об’єкта №1: «Окреме індивідуально визначене майно – теплохід «Восход-11» 
Адреса: 73000, м. Херсон, Карантинний острів, 1.
Балансоутримувач об’єкта: комунальна судноплавна компанія «Київ».
Характеристика об’єкта: тип судна – пасажирський теплохід, призначення судна – пасажирські перевезення, матеріал корпусу – алюмінієво-магнієвий сплав, пасажироємність – 71 особа, габаритні розміри судна: довжина – 27,6 м, ширина – 6,4 м, висота – 4,0 м (від рівня води при ході на крилах), осадка – 2,1 м, 1,1 м (на крилах), водотоннажність – 28 т.
Об’єкт знаходиться в непридатному до експлуатації стані – відсутні двигуни та гвинти, навісне та навігаційне обладнання.
Початкова вартість продажу об’єкта без ПДВ – 287 630,00 грн.
ПДВ –  57 526,00 грн.
Сума грошових коштів (10 % початкової вартості продажу) для участі в аукціоні:34 515,60 грн.

Назва об’єкта № 2: «Окреме індивідуально визначене майно – теплохід  «Г. Татарченко» 
Адреса: 73000, м. Херсон, Карантинний острів, 1.
Балансоутримувач об’єкта: комунальна судноплавна компанія «Київ».
Характеристика об’єкта: тип судна – пасажирський теплохід, призначення судна – пасажирські перевезення, матеріал корпусу – алюмінієво-магнієвий сплав, пасажироємність – 71 особа, габаритні розміри судна: довжина – 27,6 м, ширина – 6,4 м, висота – 4,0 м (від рівня води при ході на крилах), осадка – 2,1 м, 1,1 м (на крилах), водотоннажність – 28 т.
Об’єкт знаходиться в непридатному до експлуатації стані – відсутні двигуни та гвинти, навісне та навігаційне обладнання.
Початкова вартість продажу об’єкта без ПДВ – 287 630,00 грн.
ПДВ – 57 526,00 грн.
Сума грошових коштів (10 % початкової вартості продажу) для участі в аукціоні:34 515,60 грн.
Аукціон в електронній формі буде проведено Товарною Біржею “Перспектива-Коммодіті” 15 березня 2016 року  о 10 годині 30 хв. Кінцевий термін прийняття заяв на участь в аукціоні – три дні до початку аукціону.
Заяви на участь в аукціоні та фотокопії документів, що є додатками до заяв, подаються в електронному вигляді на електронну адресу ecommodity.fbp.com.ua  Товарної Біржі “Перспектива – Коммодіті”.
Додаткову інформацію можна отримати в Товарній Біржі “Перспектива-Коммодіті” (м. Дніпропетровськ, вул. Леніна, 30,  тел. (056) 373-95-89, 373-97-82), Фонді державного майна України (м. Київ, вул. Кутузова, 18/9, тел.(044) 284-52-40), Регіональному відділенні ФДМ в Херсонській області, АР Крим та м.  Севастополі (м. Херсон, проспект Ушакова, 47, поверх 2, каб. 244,  тел. 22-44-44).

Повідомлення

Від оренди державного майна по договорах, укладених та погоджених з Регіональним відділенням ФДМ в Херсонській області, АР Крим та м.  Севастополі до Державного бюджету за лютий 2016 року надійшло 584,65 тис  грн. Загалом цей показник за 2016 рік становить 1171,31 тис грн. (28,6 % виконання від річного плану). У порівнянні з 2015 роком цей показник виріс на 204,61 тис грн.
У лютому 2016 року укладено 14 договорів оренди державного майна, що на 4 договори оренди більше, ніж у аналогічному періоді 2015 року.

ІНФОРМАЦІЯ
Регіонального відділення Фонду державного майна в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення оцінки державного майна

Об’єкт оцінки: вбудоване нежитлове приміщення площею  6,6 кв. м, розташоване в одноповерховій будівлі колишнього магазину порту за адресою: м. Херсон, пр. Ушакова, 4, що перебуває на балансі ДП «Херсонський морський торговельний порт».
Замовник: РВ ФДМ  в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі
Платник: ІП “СЖС Україна”
Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати при продовженні договору оренди.
Запланована дата оцінки 29.02.2016.
Конкурс відбудеться в РВ ФДМ в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі за адресою: м. Херсон, проспект Ушакова, 47, кімн. 225 о 09-й годині 10.03.2016, телефон для довідок (0552) 22 44 44.
Докладну інформацію щодо подання конкурсної документації опубліковано в газеті «Відомості приватизації» від 24.02.2016 року № 16 (932).

ІНФОРМАЦІЯ
про підведення підсумків фінансово-господарської діяльності 
Публічного акціонерного товариства «Червоний Чабан»

Регіональне відділення Фонду державного майна в Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі (далі – Регіональне відділення) здійснює управління корпоративними правами держави в статутному капіталі             ПАТ «Червоний чабан» у розмірі 24,945%.
Держплемзавод «Червоний чабан» приватизувався у 1997 році, як цілісний майновий комплекс, основним предметом діяльності якого було розведення, вирощування та реалізація високопродуктивного племінного молодняку асканійської породи овець та здійснення робіт по заготівлі сировини та сільськогосподарської продукції. На теперішній час виробнича діяльність підприємства тимчасово призупинена. Проте, незважаючи на скрутне фінансове становище, підприємство протягом 2016 року працювало прибутково та підвівши підсумки роботи за рік вийшло на позитивний фінансовий результат отримавши чистий прибуток.
На сьогоднішній день, за умов державної підтримки, галузь вівчарства є однією з перспективних для розвитку з позицій підвищення ефективного використання землі, рівня зайнятості населення, забезпечення переробної та легкої промисловості незамінною сировиною та продуктами харчування. Крім того, вівчарство являється найменш енерговитратною галуззю. Таким чином, залучення до роботи ПАТ «Червоний чабан» інвесторів та завершення процесу приватизації значно сприятиме відновленню виробничої діяльності підприємства та створенню нових робочих місць.
З цією метою Регіональним відділенням підготовлено до продажу державний пакет акцій ПАТ «Червоний чабан». Початок торгів заплановано на 25.02.2016 року.

Оголошення про намір передати в оренду державне майно

Регіональним відділенням Фонду державного майна в Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі вивчається попит на потенційний об’єкт оренди – вбудовані нежитлові приміщення загальною площею 182,3 кв.м  в будівлі (реєстровий номер – 38481146.1.НЧИЮЦЛ1244) за адресою: Херсонська область, м. Каховка, вул. Першотравнева, 32, що обліковується на балансі ДУ «Херсонський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України». Мета оренди – надання ритуальних послуг. Максимально можливий строк    оренди – 2 роки 11 місяців.
Заяви на оренду приймаються протягом десяти робочих днів після опублікування оголошення в газеті «Відомості приватизації»  за адресою: 73000, м. Херсон, пр-т Ушакова, 47,  РВ ФДМ в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі.
Телефон для довідок: (0552) 26-22-18.
Перелік об’єктів нерухомого майна, які знаходяться на балансі підприємств і організацій, підпорядкованих міністерствам та відомствам, що пропонуються для надання в оренду станом на 01.01.2016 року

Оголошення про намір передати в оренду державне майно

Регіональним відділенням Фонду державного майна в Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі вивчається попит на потенційний об’єкт оренди – колишню будівлю районної електричної підстанції площею 82,6 кв. м (інвентарний № 2683) за адресою: м. Херсон, вул. Петренка, 7, що не увійшла до статутного капіталу ВАТ «Херсонський консервний завод дитячого харчування ім. 8 Березня».
Оголошення про намір передати зазначений об’єкт в оренду опубліковано в газеті «Відомості приватизації» від 08.02.2016 року № 11 (927).
Заяви на оренду приймаються до 22.02.2016 року за адресою: 73000, м. Херсон, пр-т Ушакова, 47,  РВ ФДМ в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі.
Телефон для довідок: (0552) 22-44-44.

ІНФОРМАЦІЯ
РЕГІОНАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА В ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ, АР КРИМ ТА М. СЕВАСТОПОЛІ ПРО ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ЯКИХ БУДЕ ЗАЛУЧЕНО ДО ПРОВЕДЕННЯ ОЦІНКИ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА

  1.Об’єкт оцінки: частина тамбуру загальною площею 2,0 кв.м на першому поверсі будівлі навчального корпусу № 5, яка розташована за адресою: м. Херсон, провул. 40 років Жовтня, 47 та перебуває на балансі Херсонського державного університету.Замовник: РВ ФДМ в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі.
Платник: ФОП Грицина В.В.
Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати при продовженні договору оренди.
Запланована дата оцінки 31.01.2016.
2. Об’єкт оцінки: частина холу загальною площею 4,0 кв. м на першому поверсі будівлі навчального корпусу № 1, що перебуває на балансі Херсонського державного  університету  та  розташована  за адресою: м. Херсон, вул. 40 років Жовтня, 27.
Замовник: РВ ФДМ в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі.
Платник: ФОП Грицина В.В.
Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати при продовженні договору оренди.
Запланована дата оцінки 31.01.2016.
3.Об’єкт оцінки: частина вестибюлю загальною площею 2,0 кв. м на першому поверсі будівлі навчального корпусу № 2, яка розташована за адресою: м. Херсон, вул. 40 років Жовтня, 27 та перебуває на балансі Херсонського державного університету.
Замовник: РВ ФДМ в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі.
Платник: ФОП Грицина В.В.
Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати при продовженні договору оренди.
Запланована дата оцінки 31.01.2016.
4.Об’єкт оцінки: частина нежитлового приміщення першого поверху навчального корпусу № 1 Херсонського державного університету площею 5,0 кв. м, який розташований за адресою: м. Херсон, вул. 40 років Жовтня, 27.
Замовник: РВ ФДМ в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі.
Платник: ПАТ КБ «Приватбанк».
Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати при продовженні договору оренди.
Запланована дата оцінки 31.01.2016.
5.Об’єкт оцінки: частина нежитлового приміщення площею 57,7 кв. м в будівлі за адресою: м. Херсон, вул. Фонвізіна, 1, що перебуває на балансі Одеського державного університету внутрішніх справ. Замовник: РВ ФДМ  в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі.
Платник: ПП «Оленка».
Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати при укладенні договору оренди.
Запланована дата оцінки 31.01.2016.
6.Об’єкт оцінки: гараж площею 305,6 кв. м, що знаходиться на балансі ДП “Великокопанівське лісомисливське господарство” за адресою: Херсонська область, м. Цюрупинськ, с. Великі Копані, вул. Леніна, 3а. Замовник: РВ ФДМ в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі.
Платник: ФОП Єрмаков Д.В.
Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати при укладенні договору оренди.
Запланована дата оцінки 31.01.2016.
7.Об’єкт оцінки: частина одноповерхової будівлі трансформаторної підстанції загальною площею 2,0 кв. м, що перебуває на балансі Головного управління Державної казначейської служби України у Херсонській області та розташована за адресою: м. Херсон, вул. Комсомольська, 21. Замовник: РВ ФДМ в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі.
Платник: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА «ТАХО».
Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати при укладенні договору оренди.
Запланована дата оцінки 31.01.2016.
8.Об’єкт оцінки: колишня будівля районної електричної підстанції площею 82,6 кв. м (інвентарний № 2683) за адресою: м. Херсон, вул. Петренка,7, що не ввійшла до статутного капіталу ТОВ «Асоціація дитячого харчування». Замовник: РВ ФДМ в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі.
Платник: ТОВ «Асоціація дитячого харчування».
Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати при укладенні договору оренди.
Запланована дата оцінки 31.01.2016.
9.Об’єкт оцінки: вбудовані нежитлові приміщення загальною площею 38,3 кв.м на другому поверсі адміністративної будівлі, що знаходиться на балансі ДП «Виробничий південний біотехнологічний центр» і розташована за адресою: м. Херсон, вул. Перекопська, 168.
Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати при продовженні договору оренди.
Запланована дата оцінки 31.01.2016.
Замовник: РВ ФДМ в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі.
Платник: ТОВ «Південьспецприлад».
10. Об’єкт оцінки: Нежитлове приміщення першого поверху площею 2,0 кв.м в будинку радіо (реєстровий № 02841554.1.АААЖКЛ611) ХОДТРК «Скіфія», що перебуває  на  його  балансі  та розташований  за  адресою:  м. Херсон, вул. Перекопська, 10.
Замовник: РВ ФДМ  в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі.
Платник: ПАТ  КБ «ПриватБанк».
Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати при продовженні договору оренди.
Запланована дата оцінки 31.01.2016.
11. Об’єкт оцінки: Частина нежитлового приміщення площею 5,0 кв. м на першому поверсі триповерхової адміністративної будівлі за адресою: Херсонська область, м. Цюрупинськ, вул. Пролетарська, 20, що перебуває на балансі Управління Державної казначейської служби України у Цюрупинському районі Херсонської області.
Замовник: РВ ФДМ  в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі.
Платник: ПАТ  КБ «ПриватБанк».
Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати при продовженні договору оренди.
Запланована дата оцінки 31.01.2016.
12.Об’єкт оцінки: Частина вбудованого приміщення площею 2,0 кв.м на першому  поверсі  двоповерхової  будівлі,  за  адресою:  м. Херсон, вул. Комсомольська, 21, яка перебуває на балансі Головного управління Державної казначейської служби України у Херсонській області.
Замовник: РВ ФДМ  в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі.
Платник: ПАТ  КБ «ПриватБанк».
Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати при продовженні договору оренди.
Запланована дата оцінки 31.01.2016.
13. Об’єкт оцінки: Деревообробна майстерня загальною площею 719,0 кв. м за адресою: м. Херсон, смт. Антонівка, вул. Некрасова, 1, що перебуває на балансі ДП «Херсонське ЛМГ».
Замовник: РВ ФДМ в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі.
Платник: ПП «Єкотоп».
Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати при укладенні договору оренди.
Запланована дата оцінки 31.01.2016.

Конкурс відбудеться в РВ ФДМ в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі за адресою: м. Херсон, проспект Ушакова, 47, кімн. 225 о 09-й годині 23.02.2015, телефон для довідок (0552) 22 44 44.
Докладну інформацію щодо подання конкурсної документації опубліковано в газеті «Відомості приватизації» від 08.02.2016 року № 11 (927).

Інформація про відміну  конкурсів  з відбору суб’єктів оціночної діяльності

У зв’язку з тим, що втратив чинність наказ ФДМУ від 29.08.2011 № 1270 “Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності”, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 19.09.2011 за №1096/19834,  Регіональне відділення повідомляє про відміну конкурсів з відбору суб’єктів оціночної діяльності, оголошених у відповідності до вимог цього наказу на 02.02.2016, 04.02.2016 та 11.02.2016, через набуття чинності з 29.01.2016нового наказу ФДМУ від 31.12.2015р. № 2075 “Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності”, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 15.01.2015 за № 60/28190.

Інформація відділення фонду державного майна про укладення договорів оренди у січні 2016 року

Регіональним відділенням Фонду державного майна в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі у січні 2016 року укладено 9 договорів оренди державного майна, що на 6 договорів оренди більше, ніж у аналогічному періоді 2015 року.

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗУСТРІЧІ З ВЛАСНИКАМИ КОНТРОЛЬНИХ ПАКЕТІВ АКЦІЙ ПІДПРИЄМСТВ З ДЕРЖАВНОЮ ЧАСТКОЮ В СТАТУТНОМУ КАПІТАЛІ

Регіональне відділення Фонду державного майна в Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі (далі – Регіональне відділення) у зв’язку з прискоренням реалізації залишків державних пакетів акцій, що тривалий час пропонуються до продажу на аукціонах на фондових біржах, 21.01.2016 проводить зустріч з власниками значних пакетів акцій акціонерних товариств з державною часткою в статутному капіталі, управління якими здійснює Регіональне відділення.
До розмови запрошуються керівники акціонерних товариств з державною часткою в статутному капіталі, управління якою здійснює Регіональне відділення, власники значних пакетів акцій та потенційні інвестори.
Зазначена подія та залучення широкого кола зацікавлених осіб забезпечить реалізацію державних пакетів акцій, сприятиме надходженню коштів до Державного бюджету України, підвищенню ефективності корпоративного управління на підприємствах та забезпечить завершення процесу приватизації частини підприємств Херсонської області.

На засіданні колегії Регіонального відділення ФДМ в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі підведені підсумки роботи за 2015 рік

29.12.2015 відбулось засідання колегії Регіонального відділення ФДМ в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі, на якому підведені підсумки роботи Регіонального відділення за 2015 рік та прийняті рішення стосовно перспектив діяльності Регіонального відділення на 2016 рік.
На засіданні колегії розглянуто актуальне питання щодо виконання плану-графіку виставлення об’єктів групи В, Г на продаж в 2015 році, зокрема, про реалізацію у листопаді 2015 року пакету акцій ПАТ «Будівельно-монтажне управління 20» на суму 84 тис. гривень. Завдяки налагодженій системі приватизаційних процесів грошові кошти за вказаний пакет акцій надійшли на рахунок Фонду державного майна України в повному обсязі у належний термін.
В роботі колегії прийняли участь представники Херсонської обласної державної адміністрації, Херсонської міської ради.

Регіональним відділенням Фонду державного майна України проведено день відкритих дверей

У регіональному відділенні Фонду державного майна України по Херсонській області 25 листопада 2015 року проведено день відкритих дверей.
В рамках заходу відбулась зустріч зі здобувачами магістратури Херсонського національного технічного університету за напрямком «Державна служба». Начальник регіонального відділення Тетяна Стахевич, перший заступник начальника Наталя Дудченко, заступник начальника Роман Биков спілкувались з відвідувачами та відповідали на їх запитання.
Знайомство з регіональним відділенням починається зі стенда в фойє приміщення, на якому розміщена інформація за напрямками роботи, а також, зі сторінці регіонального відділення на веб-сайті Фонду державного майна України, де можна ознайомитись з актуальною інформацією про потенційні об’єкти оренди та приватизації, проведення конкурсів СОД, про надходження коштів до Державного бюджету та інші новини.
Відвідувачі з неабиякою цікавістю прийняли участь в оглядовій екскурсії, ознайомились з роботою колективу регіонального відділення, прийняли участь у бесіді з заступником начальника Романом Биковим про особливості приватизації та оренди державного майна, про результати приватизаційних процесів на Херсонщині, про запровадження абсолютного новаторського способу продажу об’єктів за методом зниження ціни (голландського аукціону). В активному діалозі приймала участь начальник відділу організаційно-документального забезпечення та зв’язків з громадськістю Гурецька М.М.
У другій половині дня відбулась зустріч керівного складу регіонального відділення з професійними учасниками ринку об’єктів нерухомості. Зустріч мала позитивний досвід для пошуку механізмів, які б активізували продаж невеликих державних об’єктів.
Підводячи підсумок Дня відкритих дверей у регіональному відділенні Фонду державного майна України по Херсонській області, можна сміло сказати, що він минув успішно. Завдяки активності відвідувачів час сплив непомітно.
Такі зустрічі з громадськістю є одними із основних засобів підвищення довіри до органів приватизації, сприяють обізнаності громадськості про порядок та механізми приватизаційних процесів, роботу органів приватизації.
(ОНОВЛЕНО 30.11.2015)

Регіональне відділення Фонду державного майна України 
по Херсонській області проводить пряму телефонну лінію

02 грудня 2015 року з 14.00 до 16.00 години, перший заступник начальника Регіонального відділення Фонду державного майна України по Херсонській області Наталя Дудченко проведе «пряму телефонну лінію».
Якщо Вас цікавлять питання  реформування власності, передачі об’єктів права державної до комунальної власності та навпаки, або хочете отримати відповіді на питання, які Вас хвилюють і входять у компетенцію органу приватизації — телефонуйте за номером тел. (0-552) 22-96-43.

Регіональне відділення Фонду державного майна України
по Херсонській області відкриває двері

 Приватизація сприймається та оцінюється українським суспільством неоднозначно. Як на початку цього процесу, так і сьогодні, на етапі завершення масової приватизації, в суспільстві дискутуються питання доцільності її проведення, обґрунтованості обраних при цьому напрямів, пріоритетів та темпів таких робіт.
Щоб розвіяти сумніви і показати громадськості як функціонує система органів приватизації зсередини, Регіональне відділення Фонду державного майна України по Херсонській області проводить День відкритих дверей.
В ході цього заходу громадяни зможуть ознайомитися з організацією роботи Регіонального відділення, оглянути приміщення, поспілкуватися з працівниками, взяти участь у бесіді з керівництвом  про нововведення у законодавстві з питань приватизації, оренди, передачі державного житлового фонду до комунальної власності територіальних громад.
Захід буде проведено у вигляді екскурсії, яка розпочнеться о 10 годині. Після проведення екскурсії учасники заходу зможуть поставити запитання працівникам.
Чекаємо на Вас 25 лиcтопада 2015 року за адресою: Херсонська область, м. Херсон, проспект Ушакова, 47 (другий поверх).
Додаткову інформацію можна отримати за тел. (0552) 26-18-63, контактна особа   Гурецька Маргарита Михайлівна.

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Херсонській області оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення оцінки

 Об’єкт оцінки: частина вбудовано-прибудованого нежитлового приміщення площею 2,6 кв. м міського відділення зв’язку № 34, яка перебуває на балансі ХД УДППЗ «Укрпошта» та розміщена на першому поверсі дев’ятиповерхової житлової будівлі за адресою: м. Херсон, проспект 200 років Херсона, 16.
Конкурс відбудеться в РВ ФДМУ по Херсонській області за адресою: м. Херсон, проспект Ушакова, 47, кімната 236 о 14-й годині 01.12.2015, телефон для довідок: (0552) 22 44 44.

 

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Херсонській області оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення оцінки

   1.Об’єкт оцінки: необоротні активи єдиного майнового комплексу державного підприємства «Державне науково – виробниче підприємство «Винконсервпроект», у складі:
– вбудовані нежитлові приміщення першого поверху та підвалу загальною площею 526,7 кв. м, розташовані в дев’ятиповерховому житловому будинку за адресою: м. Херсон, вул. Червонофлотська, 124;
– 60 (шістдесят) одиниць основних засобів (меблі, комп’ютерна техніка та інше).
2. Об’єкт оцінки: вбудовані нежитлові приміщення загальною площею 66,2 кв. м. на першому поверсі адмінбудівлі, що знаходиться на балансі Херсонського будівельно-монтажного експлуатаційного управління № 4 служби будівельно-монтажних робіт і цивільних споруд Одеської залізниці за адресою: м. Херсон, проспект 200 років Херсона, 5.
Конкурс відбудеться в РВ ФДМУ по Херсонській області за адресою: м. Херсон, проспект Ушакова, 47, кімната 236 о 14-й годині 24.11.2015. Інформацію про конкурс надруковано в газеті «Відомості приватизації» від 09.11.2015 № 52 (901), телефон для довідок: (0552) 22 44 44.
(оновлено 13.11.2015)

Про надходження коштів до Державного бюджету від оренди

Від оренди державного майна по договорах, укладених та погоджених з Регіональним відділенням ФДМУ по Херсонській області до Державного бюджету за жовтень 2015 року надійшло 660,9 тис. грн. Загалом, надходження за січень – жовтень складають 6 358,5 тис. грн. (132,5 % від річного планового завдання).
На контролі Регіонального відділення перебуває 424 діючих договорів оренди державного майна (в т. ч. 9 договорів укладених в жовтні 2015 року).
За результатами претензійно-позовної роботи погашено довгострокову заборгованість в сумі 9,8 тис. грн.

 

Перелік об’єктів нерухомого майна, які знаходяться на балансі  підприємств і організацій, підпорядкованих міністерствам та відомствам, що пропонується для надання  в оренду станом на 29.10.2015

Оголошення

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Херсонській області оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення оцінки

1Об’єкт оцінки: вбудоване нежитлове приміщення загальною площею 18,11 кв.м на дев’ятому поверсі та частина даху загальною площею 15,0 кв. м будівлі гуртожитку № 6 за адресою: м. Херсон, вул. Садова, 17-а, що обліковуються на балансі ДВНЗ „Херсонський державний аграрний університет».
2Об’єкт оцінки: приміщення №№ 1-4; 1-5; 1-6; 1-7 загальною площею 21,34 кв.м в будівлі поштового відділення (літ.А), яка перебуває на балансі Херсонської дирекції УДППЗ “Укрпошта” за адресою: Херсонська область, Великоолександрівський р-н, с. Нова Кубань, пл. Перемоги, 2.
3. Об’єкт оцінки: приміщення № 2 (кімнати №№ 2-1; 2-2; 2-3; 2-4; 2-5; 2-6) загальною площею 88,4 кв.м в адміністративній будівлі (літ.А), яка перебуває на балансі Херсонської дирекції УДППЗ “Укрпошта” за адресою: Херсонська область, Каховський р-н, с. Чорнянка, вул. Леніна, 58.
4. Об’єкт оцінки: кімната № 11 (перший поверх) та кімнати № 19 (другий поверх) загальною площею 45,8 кв.м в адміністративній будівлі, яка знаходиться на балансі Херсонської дирекції УДППЗ “Укрпошта” за адресою: Херсонська область, смт. Новотроїцьке, вул.Леніна, 94.
Конкурс відбудеться в РВ ФДМУ по Херсонській області за адресою: м. Херсон, проспект Ушакова, 47, кімн. 236 о 14-й годині 22.10.2015, телефон для довідок: (0552) 22 44 44.

Оголошення

Комісія з реорганізації повідомляє про скорочення чисельності та вивільнення працівників Регіонального відділення Фонду державного майна України в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, Представництва Регіонального відділення Фонду державного майна України в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

На виконання ст.49² КЗпП України у зв’язку з реорганізацією Регіонального відділення Фонду державного майна України в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, Представництва Регіонального відділення Фонду державного майна України в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі шляхом їх приєднання до Регіонального відділення Фонду державного майна по Херсонській області з перейменуванням його у Регіональне відділення Фонду державного майна в Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі відповідно до  розпорядження Кабінету Міністрів України від 17.06.2015  № 615-р «Про погодження реорганізації територіальних органів Фонду державного майна України» та наказу Фонду державного майна України від 19.08.2015 № 1212, комісія з реорганізації повідомляє про скорочення чисельності  та наступне вивільнення працівників Регіонального відділення Фонду державного майна України в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, Представництва Регіонального відділення Фонду державного майна України в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі відповідно до п.1 ст.40 КЗпП України

 

Оголошення

Вивчаємо попит на об’єкти оренди державного майна

Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Херсонській області вивчається попит на потенційний об’єкт оренди – вбудовані нежитлові приміщення загальною площею 182,3 кв. м  в будівлі за адресою: Херсонська область, м. Каховка, вул. Першотравнева, 32, що знаходяться на балансі ДУ «Херсонський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України».
Оголошення про намір передати зазначений об’єкт в оренду опубліковано в газеті «Відомості приватизації» від 28.09.2015 № 40 (889).
Заяви на оренду приймаються до 12.10.2015 за адресою: 73000, м. Херсон, пр-т Ушакова, 47,  РВ ФДМУ по Херсонській області.
Заяви подаються в окремому конверті з написом «Заява про оренду» із зазначенням найменування та місцезнаходження об’єкта оренди.
У разі надходження двох і більше заяв на один об’єкт оренди, орендодавець оголосить конкурс на право оренди відповідно до вимог абз. 3 частини четвертої ст. 9 Закону України від 10.04.1992 № 2269-ХІІ «Про оренду державного та комунального майна».
Телефон для довідок: (0552) 26-22-18.

Оголошення

Регіональне відділення Фонду державного майна в Херсонській області приймає кредиторські вимоги

Відповідно до Закону України «Про Фонд державного майна України», постанови Кабінету Міністрів України від 20 жовтня 2011 року № 1074 «Про затвердження Порядку здійснення заходів, пов’язаних з утворенням, реорганізацією або ліквідацією міністерств, інших центральних органів виконавчої влади», на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року № 615-р «Про погодження реорганізації територіальних органів Фонду державного майна України», наказу Фонду державного майна України від 19.08.2015 № 1212 «Про реорганізацію регіональних відділень Фонду державного майна України» Регіональним відділенням Фонду державного майна України розпочато роботу щодо реорганізації Регіонального відділення Фонду державного майна України в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, Представництва Регіонального відділення Фонду державного майна України в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі шляхом їх приєднання до Регіонального відділення Фонду державного майна в Херсонській області з перейменуванням його у Регіональне відділення Фонду державного майна в Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.
31.08.2015 оприлюднені відомості з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців щодо прийняття засновниками рішення про припинення юридичної особи – Регіонального відділення Фонду державного майна України в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, та юридичної особи – Представництва Регіонального відділення Фонду державного майна України в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі. Кредиторські вимоги приймаються до 31.10.2015 року

Оголошення

Регіональним  відділенням  Фонду державного майна  України по Херсонській області у вересні 2015 року забезпечено  678,9 тис. грн. надходжень коштів  від оренди майна до Державного бюджету України. Всього до бюджету протягом січня – вересня надійшло 5697,7 тис. грн., що становить 118,7% планового завдання.
На контролі Регіонального відділення перебуває 426 діючих договорів оренди державного майна.

Оголошення

ВИВЧАЄТЬСЯ ПОПИТ НА ОБ’ЄКТИ ПРИВАТИЗАЦІЇ
Пропонуються до приватизації:

1) Шляхом продажу на аукціоні:
– об’єкт групи А державної власності – «Котельня (будівля) внутрішньою площею 941,5 кв. м.».
Місцезнаходження об’єкта: 75100, Херсонська область, м. Цюрупинськ,                        вул. Промислова, 1.
Балансоутримувач об’єкта: ВАТ «Машинобудівний завод «Аметист».
Об’єкт являє собою нежитлову 1 поверхову будівлю промислового зразка з бетонною підлогою, фундамент – залізобетонний, дах – руберойд, бітум. Розташований на території підприємства. Потребує ремонту. Земельна ділянка під вказаним об’єктом не виділялась.

2) Шляхом продажу на аукціоні разом із земельною ділянкою:
– об’єкт незавершеного будівництва – «Склад силосного типу».
Місцезнаходження об’єкта: Херсонська обл., Каховський район, с. Заозерне.
Балансоутримувач об’єкта: ВАТ «Каховське хлібоприймальне підприємство».
Об’єкт розташований на відстані 150 м від автошляхів і являє собою будівлю з залізобетонних плит прямокутної форми розмірами у плані 18 Х 36 м, висотою 22,8 м, місткістю 5000 тонн. Силоси збірні, залізобетонні. Об’єкт знаходиться в законсервованому стані;

– об’єкт незавершеного будівництва – «Газифікація».
Місцезнаходження об’єкта: Херсонська обл., Цюрупинський р-н,  с. Мирне.
Балансоутримувач об’єкта: ВАТ «Семеновод».
Об’єкт являє собою одноповерхову будівлю перекриту залізобетонними плитами перекриття, фундамент – залізобетонні блоки, стіни – фінські блоки, частково з червоної та білої цегли. Розташован біля с. Мирне, за 300 м від дороги загального користування.

Більш докладну інформацію щодо зазначеного об’єкта можна отримати за                        тел. (0552) 22-44-44.
Пропозиції щодо придбання об’єктів слід надсилати за адресою: 73000, м. Херсон, проспект Ушакова, 47, Регіональне відділення ФДМУ по Херсонській області.

Оголошення

Регіональним відділенням ФДМУ по Херсонській області пропонуються до продажу шляхом аукціону за методом зниження ціни наступні об’єкти:
Назва об’єкта № 1: «Окреме індивідуально визначене майно – теплохід «Восход-11» 
Адреса: 73000, м. Херсон, Карантинний острів, 1.
Балансоутримувач об’єкта: комунальна судноплавна компанія «Київ».
Характеристика об’єкта: тип судна – пасажирський теплохід, призначення судна – пасажирські перевезення, матеріал корпусу – алюмінієво-магнієвий сплав, пасажироємність – 71 особа, габаритні розміри судна: довжина – 27,6 м, ширина – 6,4 м, висота – 4,0 м (від рівня води при ході на крилах), осадка – 2,1 м, 1,1 м (на крилах), водотоннажність – 28 т.
Об’єкт знаходиться в непридатному до експлуатації стані – відсутні двигуни та гвинти, навісне та навігаційне обладнання.
Початкова вартість продажу об’єкта без ПДВ –   287 630,00 грн.
ПДВ –  57 526,00 грн.
Початкова вартість продажу об’єкта з урахуванням ПДВ –  345 156,00 грн.
Сума грошових коштів (10 % початкової вартості продажу) для участі в аукціоні:34 515,60 грн.

Назва об’єкта № 2: «Окреме індивідуально визначене майно – теплохід «Восход-12» 
Адреса: 73000, м. Херсон, Карантинний острів, 1.
Балансоутримувач об’єкта: комунальна судноплавна компанія «Київ».
Характеристика об’єкта: тип судна – пасажирський теплохід, призначення судна – пасажирські перевезення, матеріал корпусу – алюмінієво-магнієвий сплав, пасажироємність – 71 особа, габаритні розміри судна: довжина – 27,6 м, ширина – 6,4 м, висота – 4,0 м (від рівня води при ході на крилах), осадка – 2,1 м, 1,1 м (на крилах), водотоннажність – 28 т.
Об’єкт знаходиться в непридатному до експлуатації стані – відсутні двигуни та гвинти, навісне та навігаційне обладнання.
Початкова вартість продажу об’єкта без ПДВ –   287 630,00 грн.
ПДВ –   57 526,00 грн.
Початкова вартість продажу об’єкта з урахуванням ПДВ –  345 156,00 грн.
Сума грошових коштів (10 % початкової вартості продажу) для участі в аукціоні:34 515,60 грн.

Назва об’єкта № 3: «Окреме індивідуально визначене майно – теплохід «Восход-21» 
Адреса: 73000, м. Херсон, Карантинний острів, 1.
Балансоутримувач об’єкта: комунальна судноплавна компанія «Київ».
Характеристика об’єкта: тип судна – пасажирський теплохід, призначення судна – пасажирські перевезення, матеріал корпусу – алюмінієво-магнієвий сплав, пасажироємність – 71 особа, габаритні розміри судна: довжина – 27,6 м, ширина – 6,4 м, висота – 4,0 м (від рівня води при ході на крилах), осадка – 2,1 м, 1,1 м (на крилах), водотоннажність – 28 т.
Об’єкт знаходиться в непридатному до експлуатації стані – відсутні двигуни та гвинти, навісне та навігаційне обладнання.
Початкова вартість продажу об’єкта без ПДВ –   334 831,00 грн.
ПДВ –   66 966,20 грн.
Початкова вартість продажу об’єкта з урахуванням ПДВ –  401 797,20 грн.
Сума грошових коштів (10 % початкової вартості продажу) для участі в аукціоні:40 179,72 грн.

Назва об’єкта № 4: «Окреме індивідуально визначене майно – теплохід          «Г. Татарченко» 
Адреса: 73000, м. Херсон, Карантинний острів, 1.
Балансоутримувач об’єкта: комунальна судноплавна компанія «Київ».
Характеристика об’єкта: тип судна – пасажирський теплохід, призначення судна – пасажирські перевезення, матеріал корпусу – алюмінієво-магнієвий сплав, пасажироємність – 71 особа, габаритні розміри судна: довжина – 27,6 м, ширина – 6,4 м, висота – 4,0 м (від рівня води при ході на крилах), осадка – 2,1 м, 1,1 м (на крилах), водотоннажність – 28 т.
Об’єкт знаходиться в непридатному до експлуатації стані – відсутні двигуни та гвинти, навісне та навігаційне обладнання.
Початкова вартість продажу об’єкта без ПДВ –   287 630,00 грн.
ПДВ –   57 526,00 грн.
Початкова вартість продажу об’єкта з урахуванням ПДВ –  345 156,00 грн.
Сума грошових коштів (10 % початкової вартості продажу) для участі в аукціоні:34 515,60 грн.

Назва об’єкта № 5: «Котельня (будівля) внутрішньою площею 941,5 кв.м». 
Адреса: 75100, Херсонська область, м. Цюрупинськ, вул. Промислова, 1.
Балансоутримувач об’єкта: ПАТ “Машинобудівний завод „Аметист”.
Характеристика об’єкта: об’єкт являє собою нежитлову 1 поверхову будівлю промислового зразка з бетонною підлогою, фундамент – залізобетонний, дах – руберойд, бітум.
Початкова вартість продажу об’єкта без ПДВ –    100 656,00 грн.
ПДВ –   20 131,20 грн.
Початкова вартість продажу об’єкта з урахуванням ПДВ –  120 787,20 грн.
Сума грошових коштів (10 % початкової вартості продажу) для участі в аукціоні:12078,72 грн.
Якщо Вас цікавили наші пропозиції та хочете отримати більше інформації, телефонуйте за номером тел.: (0-552) 22 44 44 до Відділу управління державним  майном та реформування власності або звертайтесь за адресою: м. Херсон, проспект Ушакова, 47, кімн. 224, 244.

Потенційні об’єкти оренди

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОДАЖ ОБ’ЄКТІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАСНОСТІ

Газета”Вiдомостi приватизацiї”

Структурні підрозділи Відділення:
Відділ персоналу Начальник відділу

Іванушкіна Олена Леонідівна
тел. (0552) 22-44-44

Відділ оціночної діяльності Начальник відділу

Нікіфорова Віта Миколаївна
тел. (0552) 22-44-44

Відділ оренди державного майна Начальник відділу

Цвєткова Ольга Юріївна
тел. (0552) 22-98-39

Відділ управління державним майном та реформування власності Начальник відділу

Сокур Олег Григорович
тел. (8 0552) 49-05-61

Відділ організаційно-документального забезпечення та зв’язків з громадськістю Начальник відділу

Ракша Алла Василівна
тел. (0552) 26-18-63

Відділ управління корпоративними правами держави та продажу пакетів акцій Начальник відділу

Биков Роман Юрійович
тел. (0552) 22-44-44

Відділ контрольно-ревізійної роботи та аудиту Начальник відділу

Бігун Лариса Володимирівна
тел. (0552) 22-44-44

Відділ фінансово-бухгалтерської роботи Начальник відділу – головний бухгалтер

Романенко Ірина Йосипівна
тел. (0552) 22-54-33

Юридичний відділ Начальник відділу

Щербина Оксана Віталіївна
тел. (0552) 22-40-66

Відділ інформаційних технологій,  моніторингу та звітності Начальник відділу

Прудкун В’ячеслав Всеволодович
тел. (0552) 26-22-37

 

 

“Доступ до публічної інформації

Для оформлення інформаційного запиту:

телефон/факс: (0552) 26-18-63

E-mail: andrush_65@spfu.gov.ua

письмово: 73000, проспект Ушакова,47, кімн. №236, Регіональне відділення Фонду  державного майна України по Херсонській області (на конверті вказувати “Публічна інформація“).”