Адреса: вул. Свободи, 87, смт Білозерка
Білозерського району Херсонської області, 75000
Графік роботи: Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00.
П’ятниця: 08:00 - 15:45. Вихідні: Субота, Неділя 

тел.: (05547) 3-38-84
e-mail: bra-biloz@khoda.gov.ua

22
Січ

Двоє жінок із Білозерського району удостоєні Почесного звання "Мати - героїня

22 січня на концерті з нагоди Дня Соборності України, який відбувся в Обласному палаці молоді та студентів, що в Херсоні, нагороди отримали жителі Херсонщини, які відзначилися високим професіоналізмом та активною громадянською позицією.
22
Січ

Херсонський державний аграрний університет долучився до системи iGov

На Херсонщині до волонтерського проекту електронних державних послуг iGov (https://igov.org.ua/) продовжують приєднуватися не тільки місцеві органи влади, а й вищі навчальні заклади.
Услід за ХНТУ до цієї Інтернет-системи долучився Херсонський державний аграрний університет. Відтепер на його базі запущено онлайн-послугу щодо проведення атестації з володіння державною мовою. Цей електронний сервіс вкрай актуальний для людей, які мають намір вступити на державну службу, особливо жителів віддалених районів Херсонської області.
22
Січ

На Білозерщині відзначили День Соборності України

Символічно, що саме по завершенню святкування трьох великих релігійних свят, які зігріли добром і злагодою наші серця, вселили надію на те, що завтрашній день буде радісним, а Україна вільною і єдиною, 99 років тому відбулась визначна подія для всього українського народу – 22 січня 1919 року дві суверенні українські держави — Українська Народна Республіка й Західно-Українська Народна Республіка – об’єдналися в самостійну соборну державу.
Тож з цієї нагоди в смт Білозерка  відбулися урочисті збори за участі голови районної державної адміністрації Віктора Романова, голови Білозерської районної ради, голови Білозерської ОТГ Антоніни Чередник, представників трудових колективів, громадськості. Пам’ять загиблих під час Революції Гідності та війни на Сході Украни вшановано хвилиною мовчання. Також учасники зборів сплели вінок єднання з жовто-блакитних стрічок з написами усіх областей України та Автономної Республіки Крим.
22
Січ

Грантова програма фінансової допомоги «Кусаноне» Уряду Японії

Надається за такими видами діяльності:

у сфері охорони здоров'я: закупівля медичного обладнання та медичного транспорту для лікарень;

у сфері освіти: проведення ремонтних робіт у дитячих садках, школах та школах-інтернатах (утеплення фасаду, заміна вікон та дверей, впровадження енергозберігаючих заходів, встановлення твердопаливних котлів на біомасі тощо);

у сфері культури: закупівля обладнання для музичних шкіл, музеїв тощо;

підтримка соціального підприємництва: надання виробничого обладнання для малих та середніх підприємств, допомога для внутрішньо - переміщенних осіб.

22
Січ

Грантовий конкурс мікропроектів Посольства Німеччини в Україні

Німеччина є одним із найбільших двосторонніх донорів в Україні та отримує додаткові кошти від багатосторонніх організацій для запровадження міжнародних програм і проектів.

На сьогодні Посольством відкрито грантовий конкурс мікропроектів з наступними вимогами:

Термін подачі заявок до 23 лютого 2018 року.

Максимальна сума грантового сприяння становить 8 тис. євро.

Проекти мають бути з коротким терміном реалізації ( макс. 6 місяців, завершення щонайпізніше 15.10.2018), спрямовані на поліпшення базових потреб бідних і найбідніших верств населення та на забезпечення довгострокової дієвості проекту. Ремонтні роботи та закупівля обладнання також можуть бути проектом для підтримки та реалізації.

22
Січ

Шановні жителі району!

22 січня ми відзначаємо День соборності України і вшановуємо одну з визначальних подій в історії нашої держави – 99-му річницю проголошення Акту Соборності українських земель. Цей день для кожного з нас є символом єдності України і прагнення суспільства до свободи.
Соборність – це неподільне ціле з усіх українських земель, які колись належали до різних імперій, а тепер об’єднані в незалежну Українську державу. Соборність – це велика міцна родина для всіх громадян України.
Та ще ніколи День Соборності не був таким великим, вистражданим і заслуженим святом, як в останні роки. Десятки тисяч воїнів, сотні тисяч волонтерів, мільйони наших громадян піднялися на захист самостійності й територіальної цілісності України. Адже ми сильні, коли ми єдині, коли маємо спільну мету і разом до неї йдемо.
17
Січ

На обласній селекторній нараді розглянули підсумки відбору та прийняття громадян на військову службу за 2017 рік

17 січня 2018 року під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Вадима Чабана проведено селекторну нараду щодо підсумків відбору та прийняття громадян на військову службу за контрактом, призову на строкову військову службу у 2017 році. В нараді взяли участь голови районних державних адміністрацій, міські голови міст обласного значення, голови об’єднаних територіальних громад, представники військових комісаріатів, національної поліції. 
17
Січ

Святе Водохреща - третє і завершальне велике різдвяно-новорічне свято

Йордан, Водохреще, або Богоявлення - так називають третє і завершальне велике різдвяно-новорічне свято, яке православні та греко-католики відзначають 19-го січня. За християнською традицією цього дня освячують воду, - кажуть, тоді вона набуває цілющих властивостей. Це Наші традиції і ми цього не повинні ніколи забувати.

Звідки ж пішло Свято Водохреща. Коли настав час – Ісус Христос вирішив охреститися. Було це в Його 30–ти річному віці. Син Божий пішов на річку Йордан, охрестився, вийшов на берег і Бог-батько сказав, що Ісус – Син Божий, який прийшов спасти Світ.

Хрещення Господнє також ще називаються Богоявлення, бо Святий Дух зійшов у вигляді голуба. Навіть існує традиція при посвяченні води на річках випускати в небо голубів, щоб вони літали над річкою.

Православні та греко-католики вважають, що саме це свято засвідчує таїнство Святої Трійці. Адже в цей день, за християнським вченням, з'явився Бог у трьох іпостасях: Бог Отець — в голосі, Син Божий — у плоті, Дух Святий — у вигляді голуба.

17
Січ

Відповіді на актуальні питання, які надходять до Білозерського відділу обслуговування ПФУ

Які документи необхідно надати в разі працевлаштування?
 
Згідно з статтею 16 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон), застрахована особа зобов’язана повідомляти територіальні органи Пенсійного фонду про зміну даних, що вносяться до її персональної облікової картки в системі персоніфікованого обліку, виїзд за межі держави та про обставини, що спричиняють зміну статусу застрахованої особи, протягом десяти днів з моменту їх виникнення.
 
16
Січ

З українських ринків вилучатиметься іноземна друкована продукція антиукраїнського змісту, - Держкомтелерадіо

У зв’язку з набуттям чинності 15 грудня 2017 року наказу Державного комітету телебачення і радіомовлення України від 17.10.2017 № 384 «Про затвердження Порядку накладання Державним комітетом телебачення і радіомовлення України адміністративно-господарських штрафів» завершено створення правового механізму реалізації повноважень Держкомтелерадіо, визначених Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо обмеження доступу на український ринок іноземної продукції антиукраїнського змісту».
Відтепер видавнича продукція, що має походження або виготовлена й ввозиться з території держави-агресора чи тимчасово окупованої території України без наявності відповідного дозволу, вилучатиметься з обігу уповноваженими особами Держкомтелерадіо на підставі звернень правоохоронних, юридичних та фізичних осіб.
16
Січ

Водохреща на Херсонщині

Запрошуємо всіх охочих жителів та гостей міста долучитися до свята, яке є одним з головних у християнстві — Йордан, Водохреще, або Богоявлення, яке завершує цикл новорічних та різдвяних свят та відбудеться 19 січня 2018 року.
15
Січ

ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ З 01 СІЧНЯ 2018 РОКУ

З 1 січня 2018 року для осіб, які досягли 65 - річного віку та мають необхідний страховий стаж (жінки - 30, а чоловіки 35 років) мінімальний розмір пенсії за віком встановлюється у розмірі 40 відсотків мінімальної заробітної плати (3723,00 грн x 40 % = 1489,20 грн). 
15
Січ

ПОСЛУГИ, які надаються Херсонським об’єднаним управлінням Пенсійного Фонду України Херсонської області в Музиківській територіальній громаді.

1. Надання довідкової інформації (номери телефонів, адреси органів Пенсійного фонду, режим роботи, порядок звернень на прийом, попередній запис на прийом тощо). (послугу можна замовити  за допомогою  Skype - зв’язку (pfu_bilozerka)  або за телефоном гарячої лінії  33-6-39)
15
Січ

Новий Верховний Суд України

15
Січ

Оголошення!

У 2018 році з питань пільгового проїзду на автомобільному транспорті приміського сполучення та щодо пільг з послуг зв'язку громадянам необхідно звертатись до відповідних сільських рад та об'єднаних територіальних громад
12
Січ

В Білозерському районі пройшли навчання територіальної оборони

За сприяння Білозерського відділення поліції та районного військового комісаріату 10 січня 2018 року відбулися перші у поточному році  навчання підрозділу територіальної оборони Білозерського району на чолі з головою райдержадміністрації Віктором Романовим.
Особовий склад районного штабу територіальної оборони вправлявся в стрільбі з АКМ, розбирання-збирання автомата, пістолета, тактичної та медичної підготовки, злагодження підрозділів.
12
Січ

У Білозерському районі реалізується проект «Я МАЮ ПРАВО!»

З метою підвищення правової свідомості жителів району та інформування громадян щодо використання і захисту їхніх прав у повсякденному житті та реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» головою райдержадміністрації видано розпорядження від 04 січня 2018 року №2 «Про затвердження плану заходів з реалізації правоосвітницького проекту «Я маю право!» у Білозерському районі у 2018 році».
В рамках проекту проводиться інформування громадян та надання практичних рекомендацій щодо захисту прав за найбільш актуальними напрямами. Поширення знань та освітня місія сприяє залученню громадян до правової активності та правосвідомої поведінки.
11
Січ

Замовити закордонний паспорт або ID-картку можна через Інтернет

Послуги міграційних служб є одними з найбільш запитуваних громадянами. Насамперед мова йде про оформлення закордонного паспорту або паспорту громадянина України (ID-картки). Ажіотаж навколо них часто призводить до напруги та черг під владними кабінетами.
У такій ситуації стане у пригоді система державних електронних послуг iGov (https://igov.org.ua/), покликана спростити бюрократичні процедури, зекономити час і зусилля людей. У Херсонській області волонтерам iGov спільно з Державною міграційною службою України вдалося запровадити одразу кілька популярних Інтернет-сервісів
11
Січ

Зимова круговерть в ЦТДЮ

Білозерський центр творчості дітей та юнацтва зробив зимові канікули для своїх вихованців веселими та незабутніми. Для усіх гуртківців було представлено новорічну театралізовану шоу-програму «Операція «Ключ». Діти стежили за цікавим сюжетом, познайомились зі Ждуном, Снігуронькою, Суперпсом, Інопланетянином та Дідом Морозом, а також разом з героями приймали участь у цікавих іграх, анімашках та конкурсах. 
11
Січ

ЮВІЛЕЙНА ПРЕМІЯ "ДИВО-ДИТИНА"

Оргкомітет Всеукраїнської премії "Диво-дитина" оголошує про початок десятої ювілейної всеукраїнської премії та прийом анкет від дітей-учасників.

 До  участі у здобутті премій "Диво-дитина" запрошуються найталановитіші та найобдарованіші діти з усієї України, віком від 4 до 13 років.

 Номінації премії: Найрозумніша дитина, Найспортивніша дитина, Найбільш творча дитина, Найдивовижніша дитина та Найгероїчніша дитина.

 Цього року десята ювілейна премія відбудеться урочисто за участі супер зірок та найвідоміших представників мистецтва, науки та спорту у якості членів журі та нагороджуючих. Також будуть збільшені грошові премії та подарунки для фіналістів та переможців. Усіх гостей чекає приємний сюрприз!

 Документи приймають з 15 жовтня 2017 року до 20 березня 2018 року.  Більш детально можна ознайомитися на сайті премії (http://www.divo-dutuna.com), прочитавши положення про проведення премії,  подати заявку,  або за телефоном (044) 490-92-63.