Електронні консультації з громадськістю

Шановні громадяни!
Свої пропозиції, побажання до проектів нормативно-правових актів, роботи органів виконавчої влади району можете надсилати на електронну адресу Е-mail:polit@bilozerka-rda.gov.ua

Запрошуємо громадськість до обговорення

Законом України «Про засудження комуністичного та націонал- соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» визначено, що з 21 лютого 2016 року перейменування об’єктів топоніміки населених пунктів (вулиць, провулків, проспектів, площ, бульварів тощо), назви яких містять символіку комуністичного тоталітарного режиму та залишилися поза увагою органів місцевого самоврядування, здійснюється розпорядженням голови обласної державної адміністрації. У Білозерському районі – це по Білозерській селищній, Дар’ївській та Микільській сільським радам.
Робочою групою з перейменування в області зазначених об’єктів, утвореною розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 10 березня 2016 року № 169, до складу якої увійшли представники громадськості, краєзнавці та науковці, підготовлено новий перелік об’єктів топоніміки населених пунктів.
Контактні особи: Дмитрієв Олексій Маратович, тел. 0552 263318, (Херсонська ОДА); Незбай Андрій Анатолійович, тел. 33-6-18, електронна адреса: polit@bilozerka-rda.gov.ua (Білозерська РДА). Просимо вносити свої пропозиції до 21 квітня 2016 року!

Пропозиції
до назв об’єктів топоніміки населених пунктів Білозерського району, назви яких містять символіку комуністичного тоталітарного режиму

Об’єкт топоніміки,
вул. Куйбишева вул. Скіфська
вул. Леніна вул. Княгині Ольги
вул. Фрунзе вул. Олеся Курбаса

Кабінет Міністрів запрошує до обговорення проекту проміжного звіту про реалізацію плану дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2014 – 2015 роках

Календар з безперервної реалізації плану дій в Україні, розроблений керівним комітетом Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд», передбачає підготовку та публікацію до 30 вересня проміжного звіту про реалізацію плану дій. Процес підготовки звіту повинен включати двотижневий період консультацій з громадськістю.
Проміжна самооцінка проводиться з метою аналізу стану виконання заходів з реалізації плану дій, визначення їх актуальності та амбітності, а також надання рекомендацій щодо посилення роботи у тих чи інших напрямах Ініціативи.
Секретаріат Кабінету Міністрів підготував проект проміжного звіту про реалізацію плану дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2014 – 2015 роках на основі інформації, наданої органами виконавчої влади. Під час підготовки враховані рекомендації керівного комітету Ініціативи щодо формату звіту.
З проектом звіту можна ознайомитись за посиланням.
Пропозиції, зауваження та рекомендації можна надсилати до 23 вересня 2015 р. на електронну адресу: pakhno@kmu.gov.ua

Оголошення
Запрошуємо до обговорення Закону України «Про добровільне об’єднання громад». Районна державна адміністрація до 23 березня 2015 року приймає обґрунтовані пропозиції щодо вдосконалення норм вказаного Закону, які будуть надіслані на адресу відповідних органів державної влади.