Адреса: вул. Свободи, 87, смт Білозерка
Білозерського району Херсонської області, 75000
Графік роботи: Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00.
П’ятниця: 08:00 - 15:45. Вихідні: Субота, Неділя

тел.: (05547) 3-38-84
e-mail: bra-biloz@khoda.gov.ua

Грантова та міжнародна технічна допомога

Музиківська та Інгулецька  загальноосвітні школи отримали грантову допомогу в рамках міжнародної програми «Кусаноне»

13 березня 2015 року у Посольстві Японії в Україні було підписано грантові контракти по дев’яти проектах в рамках ґрантової допомоги по проектах людської безпеки програми «Кусаноне» в Україні у 2015 році. Серед яких, один проект стосується Білозерського району, а саме:  «Проект покращення начальних умов у школах Білозерського району» (Херсонська область). Було надано фінансову підтримку на загальну суму 83,171 тис. доларів США з метою покращення навчальних умов у Музиківській та Інгулецькій загальноосвітніх школах. Грантові кошти будуть використані для заміни вікон та дверей.
  За програмою Кусаноне безвідплатна фінансова допомога надається неурядовим організаціям, лікарням, початковим школам, науково-досліджувальним інститутам та іншим неприбутковим організаціям з метою надання допомоги задля здійснення проектів розвитку цих організацій.
  Будь-яка некомерційна організація може стати одержувачем програми Кусаноне. Єдина вимога – це повинна бути неприбуткова організація, що виконує основні проекти  розвитку.
  Кошти програми Кусаноне надаються після дослідження та оцінки кожної заявки на щорічній проектній основі.

Перелік програм Міжнародної технічної допомоги

Форма запиту на Міжнародну технічну допомогу

(Оновлено 07.04.2015)