Адреса: вул. Свободи, 87, смт Білозерка
Білозерського району Херсонської області, 75000
Графік роботи: Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00.
П’ятниця: 08:00 - 15:45. Вихідні: Субота, Неділя 

тел.: (05547) 3-38-84
e-mail: rda-biloz@khoda.gov.ua

Грантова та міжнародна технічна допомога

Шановні підприємці!

З кожним днем для українського бізнесу з'являються нові можливості для розвитку:

- Безповоротна фінансова допомога, яка надається в межах великої кількості різноманітних міжнародних грантових програм;

- Безліч приватних інвесторів та інвестиційних установ по всьому світу, які шукають в Україні надійних партнерів;

- Зовнішні ринки, які потребують українські товари та послуги. 

Але, нажаль, український бізнес сьогодні не використовує весь потенціал цих можливостей собі на користь через відсутність досвіду та інформації.

Наприклад, з 2016-го року українським компаніям відкрито доступ до участі за спрощеною процедурою до публічних (державних) закупівель 45 найбільш розвинених країн світу, від Нової Зеландії, Австралії, Японії до країн ЄС, США та Канади. Загальна ємкість цих ринків складає 2 трильйони доларів  США. Чи знали Ви про це? Чи знаєте Ви, куди звертатись щодо використання цих можливостей?

Для того, щоб херсонський бізнес почав максимально швидко та ефективно використовувати існуючі можливості та ресурси, в Херсонській області починає діяти пілотний проект Міністерства економічного розвитку і торгівлі України - «Центр Розвитку Підприємництва», за підтримки Представництва ЄС в Україні та Херсонської обласної державної адміністрації.
 
Херсонський обласний центр зайнятості є партнером «Центру Розвитку Підприємництва». Адже успіхи бізнесу сприяють вирішенню завдання служби зайнятості у напрямку превентивних заходів щодо зменшення безробіття та працевлаштування населення.
 
Закликаємо вас скористатися новими можливостями!
Заходьте на сайт «Центру Розвитку Підприємництва»http://www.crp.org.ua та активуйте можливості для розвитку вашого бізнесу.
Для цього необхідно лише заповнити коротку реєстраційну форму в розділі “ЯК ДОЛУЧИТИСЯ?” за посиланням:http://www.crp.org.ua/doluchytys/. Зазначену форму необхідно заповнити до 22 червня 2018 року.
 
Команда «Центру Розвитку Підприємництва» проводитиме індивідуальну роботу з кожним підприємством. Тому перший крок має бути за вами!

Грантова програма фінансової допомоги «Кусаноне» Уряду Японії

Надається за такими видами діяльності:

у сфері охорони здоров'я: закупівля медичного обладнання та медичного транспорту для лікарень;

у сфері освіти: проведення ремонтних робіт у дитячих садках, школах та школах-інтернатах (утеплення фасаду, заміна вікон та дверей, впровадження енергозберігаючих заходів, встановлення твердопаливних котлів на біомасі тощо);

у сфері культури: закупівля обладнання для музичних шкіл, музеїв тощо;

підтримка соціального підприємництва: надання виробничого обладнання для малих та середніх підприємств, допомога для внутрішньо - переміщенних осіб.

Програма «Кусаноне» сприяє проектам, що пропонуються різними організаціями, як неурядовими, так і місцевими державними. Кожна організація може подавати декілька заявок (проектів) на грантову допомогу. Посольство Японії в Україні в першу чергу підтримуватиме проекти, які направлені на вирішення нагальних потреб у громаді. Кошти програми надаються після дослідження та оцінки кожної заявки, яку необхідно подавати до 30 березня.
У разі підтримки Посольством Японії в Україні заявки, яка була подана на отримання грантової допомоги до 30 березня 2018 року, реалізацію проекту буде розпочато на початку 2019 року.
Орієнтовна сума грантової допомоги складає до 70-75 тис. дол.США. Крім того, 20% загальної вартості проекту фінансується отримувачем грантової допомоги (крім проектів закупівлі медичного обладнання), також отримувач зобов’язується оплатити банківську комісію за конвертацію валют (розсір визначається в залежності від суми гранту, зазвичай не більше 10000 грн.).
У разі виникнення питань необхідно звертатись до відділу супроводження грантових проектів управління інвестиційної діяльності та грантових проектів Департаменту інвестиційної та промислової політики Херсонської ОДА за тел. (0552)26-22-56) або e-mail:grantskherson@ukr.net (контактна особа: Посунько Сергій Володимирович).

Заявка  на отримання грантової допомоги по проектах людської безпеки програми «Кусаноне»

Умови конкурсу

Грантовий конкурс мікропроектів Посольства Німеччини в Україні

Німеччина є одним із найбільших двосторонніх донорів в Україні та отримує додаткові кошти від багатосторонніх організацій для запровадження міжнародних програм і проектів.

На сьогодні Посольством відкрито грантовий конкурс мікропроектів з наступними вимогами:

Термін подачі заявок до 23 лютого 2018 року.

Максимальна сума грантового сприяння становить 8 тис. євро.

Проекти мають бути з коротким терміном реалізації ( макс. 6 місяців, завершення щонайпізніше 15.10.2018), спрямовані на поліпшення базових потреб бідних і найбідніших верств населення та на забезпечення довгострокової дієвості проекту. Ремонтні роботи та закупівля обладнання також можуть бути проектом для підтримки та реалізації.

Заявки можуть подавати організації, установи, спілки, неурядові організації (але не підприємства і не ОСББ). На одну установу може бути подана лише одна заявка.

У разі виникнення питань щодо участі у конкурсі мікропроектів необхідно звертатись до відділу супроводження грантових проектів управління інвестиційної діяльності та грантових проектів Департаменту інвестиційної та промислової політики Херсонської ОДА за тел. (0552)26-22-56) або e-mail: grantskherson@ukr.net (контактна особа: Посунько Сергій Володимирович).

Заявка на отримання фінансової підтримки для реалізації мікропроекту

Умови конкурсу

До уваги зацікавлених осіб!!!

Відділ економічного розвитку, інфраструктури та надання адміністративних послуг районної державної адміністрації повідомляє, що терміном до 24 грудня 2017 року відкрито конкурс програми соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього», яка спрямована на розвиток сільських громад.
Зазначений конкурс оголошено компанією «Монсанто Україна» з метою поліпшення життя людей у сільській місцевості шляхом згуртування громад, підвищення громадської свідомості та соціальної активності для вирішення місцевих проблем.
Програма підтримує реалізацію проектів за такими напрямами:
- освітні програми, спрямовані на покращення освіти у сільській місцевості, зокрема підтримку шкіл, бібліотек, наукових центрів, навчальних програм для фермерів;
- програми із сталого розвитку середовища громад, у тому числі підтримка програм з покращення енергоефективності та доступу до чистої води, підтримка центрів для людей з особливими потребами, забезпечення інших місцевих потреб.
Гранти для реалізації проектів надаються громадським об’єднанням та благодійним організаціям. Сума гранту – від 50 000 грн. до 200 000 грн.
Відбір пропозицій проектів здійснюватиметься у два етапи:
1 етап – учасник надсилає Аплікаційну анкету №1 (додається) з короткою інформацією українською мовою до 24 грудня 2017 року включно в електронному вигляді на адресуcharity.ukraine@monsanto.com. Результати відбору першого етапу будуть повідомлені електронною поштою орієнтовно до 31 січня 2018 року. У разі позитивного рішення, учасник отримає запрошення для участі у другому етапі відбору.
2 етап – Аплікаційна анкета №2 (більш детальна інформація англійською та українською мовами) надсилається учасником до 25 лютого 2018 року включно на адресу charity.ukraine@monsanto.com. Після розгляду Наглядовою Радою, остаточне рішення про отримувачів грантів буде оголошене орієнтовно в червні 2018 року.
         За період роботи Програми були підтримані наступні соціальні проекти: створення центру мобільної інформатизації у школі (придбання комп’ютерів), конструкція дитячого майданчика для дітей з особливими потребами (спорудження унікального тренажера – спортивного майданчика), впровадження соціального підприємництва (проведення тренінгів для започаткування власної справи в сільській місцевості), створення парку для людей з особливими потребами (облаштування доріжок та пандусів), розвиток читацької культури (придбання обладнання для бібліотек), енергоефективне освітлення вулиць (встановлення сонячних батарей та LED світильників), створення комфортних умов для занять спортом (ремонт та оснащення спортивного комплексу) тощо.
Більш детальна інформація про конкурс за посиланнямhttp://www.monsantoglobal.com/global/ua/ourcommitments/pages/grain-basket.aspx.
Також копію заповненої аплікаційної форми просимо надати до Департаменту інвестиційної та промислової політики обласної державної адміністрації на електронну пошту: grantskherson@ukr.net.
         У разі виникнення питань щодо участі у конкурсі та надання допомоги у заповненні аплікаційної форми просимо звертатись до відділу супроводження грантових проектів Департаменту інвестиційної та промислової політики обласної державної адміністрації: контактна особа – Посунько Сергій Володимирович, тел. (0552) 26-22-56.

Додаток: Аплікаційна форма 1 арк. в 1 прим.

(Оновлено 12.12.2017)

Увага! Конкурс на отримання фінансової підтримки для проектів з питань охорони культурної спадщини

ПАСПОРТ ПРОЕКТУ

Інформація про Конкурс http://decentralization.gov.ua/news/7484

Будь-ласка звертайтесь у разі виникнення питань.

Відділ підготовки та супроводження грантових проектів управління інвестиційної діяльності та грантових проектів Департаменту інвестиційної, туристично-курортної діяльності та промислової політики Херсонської обласної державної адміністрації

(0552) 26-22-56

Музиківська та Інгулецька  загальноосвітні школи отримали грантову допомогу в рамках міжнародної програми «Кусаноне»
 
  13 березня 2015 року у Посольстві Японії в Україні було підписано грантові контракти по дев’яти проектах в рамках ґрантової допомоги по проектах людської безпеки програми «Кусаноне» в Україні у 2015 році. Серед яких, один проект стосується Білозерського району, а саме:  «Проект покращення начальних умов у школах Білозерського району» (Херсонська область). Було надано фінансову підтримку на загальну суму 83,171 тис. доларів США з метою покращення навчальних умов у Музиківській та Інгулецькій загальноосвітніх школах. Грантові кошти будуть використані для заміни вікон та дверей.
  За програмою Кусаноне безвідплатна фінансова допомога надається неурядовим організаціям, лікарням, початковим школам, науково-досліджувальним інститутам та іншим неприбутковим організаціям з метою надання допомоги задля здійснення проектів розвитку цих організацій.
  Будь-яка некомерційна організація може стати одержувачем програми Кусаноне. Єдина вимога – це повинна бути неприбуткова організація, що виконує основні проекти  розвитку.
  Кошти програми Кусаноне надаються після дослідження та оцінки кожної заявки на щорічній проектній основі. 
 

Перелік програм Міжнародної технічної допомоги

Форма запиту на Міжнародну технічну допомогу

(Оновлено 07.04.2015)