Адреса: вул. Свободи, 87, смт Білозерка
Білозерського району Херсонської області, 75000
Графік роботи: Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00.
П’ятниця: 08:00 - 15:45. Вихідні: Субота, Неділя

тел.: (05547) 3-38-84
e-mail: bra-biloz@khoda.gov.ua

Грантова та міжнародна технічна допомога

До уваги зацікавлених осіб!!!

Відділ економічного розвитку, інфраструктури та надання адміністративних послуг районної державної адміністрації повідомляє, що терміном до 24 грудня 2017 року відкрито конкурс програми соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього», яка спрямована на розвиток сільських громад.
Зазначений конкурс оголошено компанією «Монсанто Україна» з метою поліпшення життя людей у сільській місцевості шляхом згуртування громад, підвищення громадської свідомості та соціальної активності для вирішення місцевих проблем.
Програма підтримує реалізацію проектів за такими напрямами:
- освітні програми, спрямовані на покращення освіти у сільській місцевості, зокрема підтримку шкіл, бібліотек, наукових центрів, навчальних програм для фермерів;
- програми із сталого розвитку середовища громад, у тому числі підтримка програм з покращення енергоефективності та доступу до чистої води, підтримка центрів для людей з особливими потребами, забезпечення інших місцевих потреб.
Гранти для реалізації проектів надаються громадським об’єднанням та благодійним організаціям. Сума гранту – від 50 000 грн. до 200 000 грн.
Відбір пропозицій проектів здійснюватиметься у два етапи:
1 етап – учасник надсилає Аплікаційну анкету №1 (додається) з короткою інформацією українською мовою до 24 грудня 2017 року включно в електронному вигляді на адресуcharity.ukraine@monsanto.com. Результати відбору першого етапу будуть повідомлені електронною поштою орієнтовно до 31 січня 2018 року. У разі позитивного рішення, учасник отримає запрошення для участі у другому етапі відбору.
2 етап – Аплікаційна анкета №2 (більш детальна інформація англійською та українською мовами) надсилається учасником до 25 лютого 2018 року включно на адресу charity.ukraine@monsanto.com. Після розгляду Наглядовою Радою, остаточне рішення про отримувачів грантів буде оголошене орієнтовно в червні 2018 року.
         За період роботи Програми були підтримані наступні соціальні проекти: створення центру мобільної інформатизації у школі (придбання комп’ютерів), конструкція дитячого майданчика для дітей з особливими потребами (спорудження унікального тренажера – спортивного майданчика), впровадження соціального підприємництва (проведення тренінгів для започаткування власної справи в сільській місцевості), створення парку для людей з особливими потребами (облаштування доріжок та пандусів), розвиток читацької культури (придбання обладнання для бібліотек), енергоефективне освітлення вулиць (встановлення сонячних батарей та LED світильників), створення комфортних умов для занять спортом (ремонт та оснащення спортивного комплексу) тощо.
Більш детальна інформація про конкурс за посиланнямhttp://www.monsantoglobal.com/global/ua/ourcommitments/pages/grain-basket.aspx.
Також копію заповненої аплікаційної форми просимо надати до Департаменту інвестиційної та промислової політики обласної державної адміністрації на електронну пошту: grantskherson@ukr.net.
         У разі виникнення питань щодо участі у конкурсі та надання допомоги у заповненні аплікаційної форми просимо звертатись до відділу супроводження грантових проектів Департаменту інвестиційної та промислової політики обласної державної адміністрації: контактна особа – Посунько Сергій Володимирович, тел. (0552) 26-22-56.

Додаток: Аплікаційна форма 1 арк. в 1 прим.

(Оновлено 12.12.2017)

Увага! Конкурс на отримання фінансової підтримки для проектів з питань охорони культурної спадщини

ПАСПОРТ ПРОЕКТУ

Інформація про Конкурс http://decentralization.gov.ua/news/7484

Будь-ласка звертайтесь у разі виникнення питань.

Відділ підготовки та супроводження грантових проектів управління інвестиційної діяльності та грантових проектів Департаменту інвестиційної, туристично-курортної діяльності та промислової політики Херсонської обласної державної адміністрації

(0552) 26-22-56

Музиківська та Інгулецька  загальноосвітні школи отримали грантову допомогу в рамках міжнародної програми «Кусаноне»

13 березня 2015 року у Посольстві Японії в Україні було підписано грантові контракти по дев’яти проектах в рамках ґрантової допомоги по проектах людської безпеки програми «Кусаноне» в Україні у 2015 році. Серед яких, один проект стосується Білозерського району, а саме:  «Проект покращення начальних умов у школах Білозерського району» (Херсонська область). Було надано фінансову підтримку на загальну суму 83,171 тис. доларів США з метою покращення навчальних умов у Музиківській та Інгулецькій загальноосвітніх школах. Грантові кошти будуть використані для заміни вікон та дверей.
  За програмою Кусаноне безвідплатна фінансова допомога надається неурядовим організаціям, лікарням, початковим школам, науково-досліджувальним інститутам та іншим неприбутковим організаціям з метою надання допомоги задля здійснення проектів розвитку цих організацій.
  Будь-яка некомерційна організація може стати одержувачем програми Кусаноне. Єдина вимога – це повинна бути неприбуткова організація, що виконує основні проекти  розвитку.
  Кошти програми Кусаноне надаються після дослідження та оцінки кожної заявки на щорічній проектній основі.

Перелік програм Міжнародної технічної допомоги

Форма запиту на Міжнародну технічну допомогу

(Оновлено 07.04.2015)