Кадрові питання

Кадровий резерв Голови Херсонської обласної державної адміністрації

Стан взаємодії органів виконавчої влади та громадськості

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ:ПІДСУМКИ РОБОТИ ТА ЗАВДАННЯ НА МАЙБУТНЄ

ВПРОВАДЖЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ ЦІЛЬОВОЇ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ НА ПЕРІОД ДО 2016 РОКУ

РОЗПОЧАТО ПРОВЕДЕННЯ ОЦІНЮВАННЯ УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ З ДОБОРУ ДО ПРЕЗИДЕНТСЬКОГО КАДРОВОГО РЕЗЕРВУ «НОВА ЕЛІТА НАЦІЇ»

СТАРТУВАВ ІІ ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «КРАЩИЙ ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ»

НАЦДЕРСЛУЖБА ІНФОРМУЄ: ЗАВДАННЯ, ВИЗНАЧЕНІ У НАЦІОНАЛЬНОМУ ПЛАНІ ДІЙ НА 2013 РІК, - ВИКОНУЮТЬСЯ

КДС (РДА)

РДА - ПКР розміщення інформації

Позиційні ПКР (РДА, рай ради)

Позиційні Рік діяльності (РДА, райради)

Позиційні система роботи з кадрами (РДА, райради)

Позиційні Нац план, програма розвитку держслужби

Позиційні Рішельєвські (РДА,РАЙРАДИ)

Розвиток фізичної культури та спорту – гарантія досягнення успіхів у професійній діяльності державних службовців

Нові завдання щодо підвищення кваліфікації керівників та спеціалістів служб персоналу державних органів

Всеукраїнський конкурс Кращий державний службовець 2012

ВІДТЕРМІНОВАНО НА РІК НАБУТТЯ ЧИННОСТІ ЗАКОНОМ УКРАЇНИ «ПРО ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ»

ОНОВЛЕННЯ ГАЛУЗЕВОГО СТАНДАРТУ ВИЩОЇ ОСВІТИ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «ДЕРЖАВНА СЛУЖБА» ГАЛУЗІ ЗНАНЬ «ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ - НАГАЛЬНА ПОТРЕБА СЬОГОДЕННЯ

Відбулося чергове засідання колегії Нацдержслужби України

Підсумки проведення у 2012 році професійного навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування

Підсумки виконання у 2012 році завдань першого етапу (2012-2013 роки) реалізації Стратегії державної кадрової політики на 2012-2020 роки

НОВА ЕЛІТА НАЦІЇ – ШЛЯХ ДО ЛІДЕРСТВА!

Управління державної служби
Головдержслужби України в Херсонській області роз’яснює

За наполяганням особи, документи якої не відповідали вимогам конкурсу, її було допущено до участі в конкурсі. У якому вигляді має бути оформлено  це наполягання (усним, письмовим)? Під час іспиту і співбесіди вона показала найкращий результат. Чи може ця особа бути визнаною переможцем конкурсу і призначеною на посаду державного службовця?

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.02 № 169, особи, документи яких не відповідають встановленим вимогам, за рішенням голови конкурсної комісії до конкурсу не допускаються, про що їм повідомляється кадровою службою з відповідним обґрунтуванням. Якщо кандидат наполягає на участі у конкурсі за даних обставин, він допускається до конкурсу, а остаточне рішення приймає конкурсна комісія. Всі заяви подаються у письмовій формі, оскільки згідно пункту 18 зазначеного Порядку подані документи і матеріали конкурсної комісії зберігаються у кадровій службі. Конкурсна комісія на підставі розгляду поданих документів, результатів іспиту та співбесіди з кандидатами, які успішно склали іспит, на своєму засіданні здійснює відбір осіб для зайняття вакантних посад державних службовців.
Враховуючи викладене, особа, документи якої не відповідають вимогам щодо прийняття на державну службу, за її наполяганням та рішенням комісії може бути допущена до участі у конкурсі. У разі допущення її до участі у конкурсі вона має такі ж права як і інші учасники конкурсу. Пунктом 32 вказаного Порядку передбачено, що протягом місяця з дня прийняття рішення конкурсною комісією керівник державного органу на підставі пропозиції конкурсної комісії приймає рішення про призначення на посаду державного службовця та зарахування до кадрового резерву.

За результатами конкурсу визначено переможця, але керівник з об'єктивних причин не прийняв рішення протягом місяця. Чи необхідно оголошувати у цьому випадку повторний конкурс?

Порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.02 № 169. Відповідно до зазначеного Порядку рішення про призначення на посаду державного службовця та зарахування до кадрового резерву приймає керівник державного органу на підставі пропозиції конкурсної комісії протягом місяця з дня прийняття рішення конкурсною комісією. Таким чином, керівник має прийняти відповідне рішення у термін, визначений вказаним Порядком. В іншому випадку, керівник має прийняти рішення про можливі шляхи заміщення існуючої вакансії (конкурс, стажування чи зарахування з кадрового резерву).