Адреса: вул. Свободи, 87, смт Білозерка
Білозерського району Херсонської області, 75000
Графік роботи: Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00.
П’ятниця: 08:00 - 15:45. Вихідні: Субота, Неділя 

тел.: (05547) 3-38-84
e-mail: bra-biloz@khoda.gov.ua

Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ
 
 
Шановні панове!
Запрошуємо Вас на Форум молодіжного підприємництва, що проходитиме в рамках міжнародного інвестиційного форуму Таврійські горизонти 30 вересня 2017 року у конференц-залі яхт-клубу "Максім-Марін". Захід проходитиме з 11-00 до 16-00 години.
 На Форум молодіжного підприємництва запрошуються всі, хто зацікавлений розвивати молодіжне підприємництво в регіоні та молодь, яка обрала для себе шлях підприємця або бажає розвинути власні бізнес-навички. Очікуємо на представників навчальних закладів, влади та соціально-відповідальних підприємців.
 
РЕЄСТРАЦІЯ на Форум ОБОВ'ЯЗКОВА - https://goo.gl/forms/C7x5BZSPRkeFRMeO2
Кількість місць обмежена!
КОНТАКТИ для запитань: 095-946-0158, 096-394-6053.
 
Проект впроваджує ГО АРР Таврійського об'єднання територіальних громад - органiзацiя мережi партнерiв Програма USAID "Лідерство в економічному врядуванні", яку виконує Фонд Східна Європа та партнери в рамках проекту «Розвиток МСП Таврійського регіону через підтримку молодіжного підприємництва та покращення інформаційного середовища»
 

З повагою       
Директор ГО «Агенція регіонального розвитку
Таврійського об’єднання  територіальних громад”                
e-mail:director@arr.ks.ua т.050-318-1681 
 Павло Ярмій
 
 
 

 

 
Оголошення про проведення громадських слухань
Олександрівська сільська рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту містобудівної документації «Детальний план території для будівництва об'єктів Дніпро-Бузької вітрової електростанції потужністю до 110 МВт за межами населених пунктів в межах території Олександрівської сільської ради Білозерського району Херсонської області»
Детальний план території (ДПТ) для будівництва об'єктів Дніпро-Бузької вітрової електростанції розроблений з метою визначення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції та параметрів забудови території розміщення об’єктів Дніпро- Бузької ВЕС за межами населеного пункту с.Олександрівка.
До складу матеріалів ДПТ входять: оцінка сучасного стану території, архітектурно-планувальне та об’ємно-просторове рішення, заходи з охорони навколишнього середовища і раціонального використання природних ресурсів, план існуючого використання території, поєднаний зі схемою проектних планувальних обмежень, схема організації руху транспорту і пішоходів, схема інженерних мереж і споруд та інше. Основні техніко-економічні показники проекту:
- загальна потужність вітрової електростанції - до 110 мегават.
- кількість вітрових електричних установок (ВЕУ) - від 32 до 40.
- потужність однієї ВЕУ - від 2,5 до 3,45 МВт.
- максимальна площа земельних ділянок державної власності для розміщення об'єктів ВЕС, що відводяться в довгострокову оренду - 5,86 га.
- загальна довжина технологічних проїздів - 37 км, загальна довжина проектних кабельних ліній - 47 км.
- мінімальна відстань від найближчих ВЕУ до житлової забудови населеного пункту с. Олександрівка – 1700 м.
- прогнозована кількість виробленої електро- енергії за рік: 386000 – 404000 МВт/годин.
Підставою для розроблення детального плану території є розпорядження Білозерської районної державної адміністрації від 31.10.2016 року №526. Згідно з розпорядженням замовником проекту визначена Олександрівська сільська рада. Розробник проекту - ФОП «Янчук В.П.». Платник - ТОВ «Дніпро-Бузька вітрова електростанція».
З проектом детального плану території для будівництва об’єктів «Дніпро-Бузької вітрової електростанції», а також результатами попередньої оцінки впливу на навколишнє середовище, виконаної відповідно до чинного законодавства України та з урахуванням вимог європейського законодавства і рекомендацій Європейського банку реконструкції та розвитку, можна ознайомитись в Олександрівській сільській бібліотеці за адресою: с.Олександрівка, вул. Миру, 11, щоденно з 10.00 до 17.00, у неділю з 10.00 до 15.00, вихідний - понеділок.
Посадова особа, відповідальна за організацію розгляду пропозицій громадськості – спеціаліст другої категорії із земельних питань Оксана В’ячеславівна Литош, контактний номер телефону 56-5-39. Місце подання пропозицій - Олександрівська сільська рада: с. Олександрівка, вул. Миру, 9 (щоденно з 8.00 до 17.00, крім вихідних). Початок подання пропозицій - 24 березня 2017 року, строк завершення розгляду пропозицій - 25 квітня 2017 року. Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів до проекту детального плану території для будівництва об’єктів «Дніпро-Бузької вітрової електростанції» відбудуться 25 квітня 2017 року о 14.00 в Олександрівському будинку культури за адресою: с.Олександрівка, вул. Миру, 10. 
 

ОГОЛОШЕННЯ
 

 
Громадські слухання з цього питання відбудуться в приміщенні Киселівської сільської ради 19 вересня 2017 року о 10-00.
(Розміщено 30 серпня 2017 року)
 
 Заява про наміри

 

  02 грудня 2016 року з 15 до 17 год в приміщенні  Білозерської селищної ради відбудуться громадські слухання щодо розробки детального плану території для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій за межами населеного пункту Білозерської селищної ради Білозерського району.

Розміщено 28.11.2016 року
 

Оголошення
  Розпочато розробку детального плану території для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій за межами населеного пункту Білозерської селищної ради Білозерського району.
  Пропозиції та зауваження просимо надсилати у місячний термін з дня публікації оголошення до Білозерської селищної ради.
 
Розміщено 31.10.2016 року
 
Оголошення
  Розпочато розробку детального плану території для зміни цільового призначення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою вул.Гагаріна,111, с.Інгулець Інгулецької сільської ради Білозерського району.
  Пропозиції та зауваження просимо надсилати у місячний термін з дня публікації оголошення до Інгулецької сільської ради.
 
Розміщено 28.09.2016 року
 

 

До уваги керівників сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств
      Постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року № 300 затверджено порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, які спрямовуються суб'єктам господарювання агропромислового комплексу на часткову компенсацію відсоткової ставки за залученими у національній валюті банківськими кредитами.  
      Дана підтримка надається на конкурсній основі  суб'єктам господарювання агропромислового комплексу – юридичним особам незалежно від організаційно-правової форми  власності та фізичним особам (підприємцям) за укладеними кредитними договорами.
Компенсація надається за нараховані і сплачені у поточному році відсотки за користування кредитами у розмірі 50 відсотків облікової ставки Національного банку, що діє на дату нарахування відсотків, але не вище розмірів, передбачених кредитними договорами.
Компенсації підлягають відсоткові ставки за кредитами, залученими господарствами для покриття витрат, пов’язаних із закупівлею пально-мастильних матеріалів, насіння, добрив, засобів захисту рослин, кормів, сировини та інгредієнтів для виробництва комбікормів, ветеринарних препаратів, спермопродукції, молодняку сільськогосподарських тварин та птиці, обладнання для тваринницьких ферм і комплексів, запасних частин для ремонту сільськогосподарської і зрошувальної техніки та обладнання, енергоносіїв, та оплати послуг, пов’язаних з виконанням ремонтних робіт сільськогосподарської і зрошувальної техніки, робіт (послуг) з підготовки та обробки ґрунту, посіву, захисту рослин від хвороб і шкідників, внесення добрив та підживлення, збирання врожаю.
 
За додатковою інформацію можете звернутись до управління агропромислового розвитку Білозерської районної державної адміністрації:
 смт Білозерка, вул. Михайлевського б. 122, тел. 33988 , 33894
 

 

В області організовано «гарячу лінію» для туристів
При Департаменті зовнішньоекономічної діяльності, туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації  діє «гаряча лінія» з вирішення питань, які стосуються стану та тенденцій соціально-економічного і культурного розвитку в галузі туризму та  діяльності курортів у межах області, за номером телефону: (0552) 22 62 84, графік роботи: понеділок – четвер (8.00 - 15.45) п’ятниця  (8.00 - 15.45).

 

ОГОЛОШЕННЯ
 
  Білозерська районна державна адміністрація інформує про початок розробки детального плану території  земельної ділянки   площею 1,6881 га   на території Радянської сільської ради (за межами населених пунктів) Білозерського району Херсонської області.

 Білозерська районна державна адміністрація інформує про початок розробки детального плану території  на розроблення детального плану території  земельної ділянки   площею 0,8527 га   на території Радянської сільської ради (за межами населених пунктів) Білозерського району Херсонської області.
 
 Білозерська районна державна адміністрація інформує про початок на розробки детального плану території  земельної ділянки   площею 1,8230 га   на території Радянської сільської ради (за межами населених пунктів) Білозерського району Херсонської області.
 
 Білозерська районна державна адміністрація інформує про початок  розробки детального плану території  земельної ділянки   площею 1,1662 га   на території Радянської сільської ради (за межами населених пунктів) Білозерського району Херсонської області.
 
 
 Білозерська районна державна адміністрація інформує про початок  розробки детального плану території  земельної ділянки  площею 20,9 га з кадастровим номером 6520385500:06:015:0001 в комплексі з водним об'єктом для рибогосподарських потреб  на території Правдинської сільської ради (за межами населених пунктів) Білозерського району Херсонської області. 
 
 Білозерська районна державна адміністрація інформує про початок  розробки детального плану території  земельної ділянки  загальною  площею 2,5 га з метою відведення у власність земельних ділянок для ведення індивідуального садівництва (всього 25 ділянок) членам садівничого товариства «РУТА-СКАЙ», розташованого  на території Садівської сільської ради (за межами населених пунктів) Білозерського району Херсонської області.
 
 Білозерська районна державна адміністрація інформує про початок  розробки детального плану території  земельної ділянки  площею 2,0000 га (під господарськими двором  і зернотоком), яка перебуває у гр. Дубіни С.В. у користуванні на умовах оренди згідно договору оренди земельної ділянки від 17.08.2007 року № 040771400047 на території Токарівської сільської ради (за межами населених пунктів) Білозерського району Херсонської області.
 

 

(Розміщено 15.04.2016)

 

ОГОЛОШЕННЯ
 
Білозерська районна державна адміністрація інформує про початок розробки детального плану території  земельної ділянки загальною  площею 0,0532 га для будівництва об'єктів енергетичної інфраструктури та приєднання до електричних мереж електроустановки на земельній ділянці під об'єктами нерухомого майна, яка належить ФОП Яворському І.В. на праві приватної власності  розташованої за адресою: автодорога Одеса-Мелітополь-Новоазовськ (на Таганрог), під’їзд до м.Херсон 2км + 700м   на території Чорнобаївської сільської ради (за межами населених пунктів) Білозерського району Херсонської області.
 

(Розміщено 23.03.2016)
 

 

Оголошення
  25 лютого 2016 року в приміщенні районної державної адміністрації (смт Білозерка, вул.Карла Маркса, 87) планується проведення прийому громадян з особистих питань в.о. заступника голови обласної держаної адміністрації з питань житлово-комунального господарства, енергетики, транспорту та зв’язку, інвестиційної політики та зовнішньоекономічних зв’язків, туризму і курортів Адамчиком Олександром Олександровичем.
  Попередній запис здійснюється до 24 лютого 2016 року за тел.33-6-18 або в каб.№14.
 
                                           
ДО ВІДОМА ПІЛЬГОВИКІВ !!!
 
  З  01 січня 2016 року пільги на житлово-комунальні послуги надаються за  умови, що середньомісячний сукупний дохід сім’ї пільговика в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує 1930 грн. (крім учасників бойових дій, інвалідів війни, реабілітованих, «чорнобильців» 1 та 2 категорії, ветеранів військової служби та ветеранів органів внутрішніх справ).
  Непрацюючим пільговикам, які перебувають на пенсійному обліку в Білозерському управлінні Пенсійного фонду України, та не мають членів сім’ї на яких поширюється їх пільга, розрахунок  права на пільгу на І півріччя 2016 року буде зроблено автоматично.
Усім іншим пільговикам для визначення  права на пільги з 01 січня 2016 року необхідно надати до управління соціального захисту населення довідки про свої доходи та доходи членів сім’ї, на яких поширюються пільги.
  До сукупного доходу сім’ї пільговика включаються нараховані: пенсія, заробітна плата, грошове забезпечення, стипендія, соціальна допомога, доходи  від підприємницької діяльності.
   Пільговику при собі необхідно мати паспорт, трудову книжку  та довідку про характеристику житла для надання пільг.
  У разі коли середньомісячний дохід сім’ї в розрахунку на одну особу не перевищує величину доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу (1930 грн.), пільговик має право на отримання пільг протягом шести місяців з місяця визначення відповідного права
 
Управління соціального захисту населення

(Оновлено 11.01.2016)

 

До відома колишніх працівників міліції!
  Відповідно до пунктів 1 та 5 Прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про національну поліцію" з 07 листопада 2015 року втратив  чинність Закон України "Про міліцію".
  Таким чином, особи, які мали право на пільги згідно із  Законом України "Про міліцію" з 07  листопада 2015 року втратили право на пільги.
  Особи, які втратили право на пільги, можуть звернутися за призначенням житлової субсидії.
 
Управління соціального захисту населення
Білозерської районної адміністрації

(оновлено 25.11.2015)

 

Оголошення

Дар’ївська виправна колонія №10 пропонує послуги по виготовленню різноманітної продукції, яка може бути використана для благоустрою району. Підприємство має на своєму балансі металообробне, деревообробне, бетонне та швейне обладнання. Продукцію виготовляють, як з власного матеріалу, так і з матеріалу замовника. Завдяки багаторічному досвіду роботи та високій якості товару при доступній його вартості, залишаються конкурентоспроможними на ринку виробників народного господарства.
На виробничих потужностях підприємства виготовляється наступна продукція:
металеві вироби – двері, ворота, урни, контейнери для відходів, автобусні зупинки, колюча стрічка «Егоза», водонапірні башти, кіоски, битовки, вагончики, бесідки, гойдалки, мангали та інше;
вироби із дерева – різноманітні ящики та контейнера, тара, піддони, двері, столи, паркові лавки, бесідки, альтанки та інше;
бетонні вироби – плитка, бордюри, стовпи виноградні, паркан декоративний, урни.
Підприємство установи розгляне будь-які пропозиції щодо розширення асортименту своєї продукції та покращення її якості, швидко і якісно проведе розрахунок її вартості.
 
Начальник відділу маркетингу (099) 022-46-00
 

 

ОГОЛОШЕННЯ ПРО РОЗРОБКУ
З 01 жовтня 2015 року зміниться порядок отримання відомостей з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців!
 
Міністерство юстиції доводить до відома, що на сьогодні на законодавчому рівні передбачена можливість отримання посадовими особами органів державної влади, місцевого самоврядування, судами, органами внутрішніх справ, прокуратури, Служби безпеки України, нотаріусами, адвокатами інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців як в паперовій формі, так і в електронній, шляхом безпосереднього доступу до вказаних реєстрів.
Водночас з 01 жовтня 2015 року змінюється порядок отримання відомостей з вказаних реєстрів органами державної влади, органами місцевого самоврядування, органами внутрішніх справ, органами прокуратури, органами Служби безпеки України та їх посадовими особами, який буде здійснюватися виключно в електронній формі.
Міністерством юстиції забезпечено технічну можливість надання доступу до зазначених реєстрів, що здійснюється на підставі відповідних договорів, укладених з технічними адміністраторами реєстрів - державними підприємствами, що знаходяться у сфері його управління.
Інформація щодо порядку підключення до вказаних реєстрів зазначеними органами розміщена на офіційних веб-сайтах технічних адміністраторів — державного підприємства «Інформаційно-ресурсний центр» за посиланням: http://irc.gov.ua/ua/edr_users_do та державного підприємства «Національні інформаційні системи» за посиланням http://www.informjust.ua/document/1059.
Також інформуємо, що з 01 жовтня 2015 року надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців на паперових носіях не передбачено чинним законодавством.
Враховуючи наведене, рекомендуємо селищному, сільським радам вжити необхідних заходів для отримання до 01 жовтня 2015 року доступу до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Єдиного державшого реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців.
 
 
До уваги юридичних осіб!

  Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів» 25 вересня цього року закінчується строк подачі представниками бізнесу відомостей про кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) компаній - реальних власників цих компаній. У зв’язку з чим суб’єктам господарювання Херсонської області для внесення відповідних даних необхідно звернутись за своїм місцезнаходженням до державних реєстраторів юридичних осіб та фізичних осіб підприємців та подати реєстраційну картку форми № 4 (форма даної реєстраційної картки затверджена наказом Міністерства юстиції України 14.10.2011 № 3178/5, у редакції наказу Міністерства юстиції України від 17.06.2015 № 992/5).
  За невчасне подання цих відомостей на ваші установи можуть бути накладені штрафні санкції.

  Згідно пункту 2 розділу II «Прикінцеві та перехідні положення» Закону № 1701-VII від обов’язку подання зазначених відомостей звільнені лише:
  1) політичні партії, творчі спілки та їх територіальні осередки, адвокатські об’єднання, торгово-промислові палати, релігійні організації, державні та комунальні підприємства, державні органи, органи місцевого самоврядування та їх асоціації;
  2) юридичні особи, засновниками (учасниками) яких є виключно фізичні особи, якщо кінцеві бенефіціарні власники (контролери) таких юридичних осіб збігаються з їх засновниками (учасниками). У такому разі засновники (учасники) - фізичні особи є бенефіціарними власниками (контролерами) такої юридичної особи.
 

 

 

 

 

Обласне відділення Антимонопольного комітету України проведе в смт Білозерка «День відкритих дверей»!

 

  20 травня 2015 року о 10.00 годині в приміщенні районної державної адміністрації за ініціативою Антимонопольного комітету відбудеться «День відкритих дверей» з питань захисту економічної конкуренції. Запрошуємо взяти участь у даному заході суб’єктів господарювання, громадських організацій та громадян.
  З пропозиціями питань для обговорення просимо звернутися до відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації (моб.: 050-278-48-50).

 
Відділ економічного розвитку,
торгівлі та інфраструктури
районної державної адміністрації

Оголошення про проведення конкурсного відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку

 
Відповідно до Порядку підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2015 році, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 березня 2015 року № 195 (далі - Порядок), постанови Кабінету Міністрів України від 18 березня 2015 року № 196 “Деякі питання державного фонду регіонального розвитку”, обласна комісія оголошує конкурсний відбір інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2015 та 2016 роках.
У відборі беруть участь підготовлені в установленому законодавством порядку місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування (далі - заявники) інвестиційні програми і проекти.
Для участі в конкурсному відборі заявники подають до 06 травня поточного року регіональній комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку перелік інвестиційних програм і проектів за формою, встановленою Мінрегіоном, а також документи за переліком, встановленим зазначеним Міністерством, які підписуються заявником та подаються в трьох примірниках (наказ Мінрегіону України від 17 квітня 2015 року № 74). 
Бюджетні кошти спрямовуються на фінансування інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, які:
1) відповідають пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку, стратегіях розвитку регіонів та у планах заходів з їх реалізації;
2) впроваджуються як проекти співробітництва територіальних громад;
3) підтримують добровільно об’єднані територіальні громади.
 
Інвестиційні програми і проекти, які приймають участь у відборі на 2015 рік, повинні відповідати одній з таких умов:
1) відповідність пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку, стратегіях розвитку регіонів та у планах заходів з їх реалізації, або стратегічним цілям та завданням розвитку регіонів, де такі стратегії станом на 1 березня 2015 р. не затверджені;
2) інвестиційні програми і проекти впроваджуються як проекти співробітництва територіальних громад;
3) підтримка добровільно об'єднаних територіальних громад;
4) забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб та сімей військовослужбовців - учасників антитерористичної операції;
5) є переможцями Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування у 2013-2014 роках.
За додатковою інформацією звертатись до відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації (тел.0502784850)
ПКМУ від 18.03.2015 № 195
ПКМУ від 18.03.2015 № 196
Наказ Мінрегіону України від 17 квітня 2015 року № 74
 

 

ОГОЛОШЕННЯ
 
  Надання інформаційних послуг суб’єктам малого і середнього підприємництва проводиться через «гарячу ліню» інформаційної служби  з питань підприємництва при Департаменті економічного розвитку та торгівлі облдержадміністрації за телефоном  (0552) 22 57 34

(Оновлено 13.03.2015)


 
 
 
 
ОГОЛОШЕННЯ
        
Шановні білозерці!
  29 січня 2015 року на базі Білозерської ЦРЛ планується робота Херсонського обласного центру служби крові. Запрошуємо бажаючих здати донорську кров для військових української армії. Попередньо можна записатися за телефоном в райдержадміністрації 33-6-18 або звернутися в каб.14.

(Оновлено 19.01.2015)


 
 
ОГОЛОШЕННЯ
 
  Відділ Держземагентства у Білозерському районі Херсонської області повідомляє, що номер гарячої лінії Держземагентства тимчасово змінено на 0-800-502-528.

(Оновлено 07.11.2014)


 
Шановні жителі району!
 
  Інформуємо, що в Центрі надання адміністративних послуг, який знаходиться за адресою: смт Білозерка, вулиця Карла Маркса, 100 (приміщення районного будинку культури, кабінет № 4), здійснюється прийом документів по адміністративним послугам, а саме:
- оформлення та видача паспорта громадянина України;
- оформлення та видача паспорта громадянина України у разі обміну замість пошкодженого, втраченого або викраденого;
- вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки при досягненні громадянином 25- і 45-річного віку;
- реєстрація місця проживання;
- зняття з реєстрації місця проживання особи;
реєстрація місця перебування особи;
- оформлення та видача довідки про реєстрацію місця проживання або перебування особи;
- видача фізичним особам висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи діючих об’єктів;
- реєстрація декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки;
- надання містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки;
- погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки;
- видача будівельного паспорта забудови земельної ділянки.
  Центр надання адміністративних послуг працює за таким графіком роботи: понеділок-четвер з 8.00 до 17.00, п’ятниця з 8.00 до 15.45, обідня перерва з 12.00 до 12.45.
 
  Сектор з надання адміністративних
  послуг районної державної адміністрації

(Оновлено 07.11.2014)


До уваги суб’єктів господарювання району!

  У зв’язку із набуттям чинності Закону України від 25 березня 2014 року № 1155-VII «Про внесення змін до деяких законів України щодо включення відомостей про діючих юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців до Єдиного державного реєстру» суб’єктам господарювання, які створені та зареєстровані до 01 липня 2004 року, та відомості про яких не включені до Єдиного державного реєстру, необхідно звернутися до державного реєстратора юридичних та фізичних осіб-підприємців реєстраційної служби Білозерського районного управління юстиції у Херсонській області з метою включення відповідних відомостей до зазначеного реєстру.
 

ОГОЛОШЕННЯ

  Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації повідомляє, що розпорядженням голови районної державної адміністрації від 19 травня 2014 року № 195  зареєстровано:
  - колективний  договір  управління соціального захисту населення Білозерської районної державної адміністрації.
 

ОГОЛОШЕННЯ

  Для забезпечення підготовки та проведення в області курортно-туристичного сезону 2014 року»  управлінням туризму та курортів обласної  державної адміністрації організовано роботу «гарячої лінії» за номером телефону (0552) 26-46-86

 

 ОГОЛОШЕННЯ

  Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації повідомляє, що розпорядженням голови районної державної адміністрації від 12 травня 2014 року № 186  зареєстровано:
  - колективний  договір  комунального підприємства “Аверс” Дніпровської сільської ради  на 2014-2016 роки.
 

 

ОГОЛОШЕННЯ

  Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації повідомляє, що розпорядженням голови районної державної адміністрації від 25 квітня 2014 року № 161 зареєстровано:
  - колективний договір між керівництвом і об’єднаною первинною
профспілковою організацією працівників управління ветеринарної медицини в Білозерському районі та Білозерської районної державної лікарні ветеринарної медицини на 2014-2017 роки;
  - колективний договір Білозерської центральної районної аптеки № 45 на 2014 – 2016 роки.

ОГОЛОШЕННЯ

  Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації повідомляє, що розпорядженням голови районної державної адміністрації від 18 квітня 2014 року № 150  зареєстровано:
  - колективний   договір   між   директором Чорнобаївського навчально–виховного комплексу “Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад” Білозерської районної ради Херсонської області і первинною організацією профспілки працівників освіти і науки України на 2014 –2018 роки;
  - колективний    договір    між    адміністрацією    колективного   малого підприємства “Янтарь” та трудовим колективом  на 2014 рік.

Оголошення

  Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації повідомляє, що розпорядженням голови районної державної адміністрації від 07 квітня 2014 року № 121  зареєстровано:
 - колективний   договір   між   адміністрацією  і   трудовим   колективом Дар’ївського ясел-садка Білозерського району Херсонської області на 2014 –2019 роки;
 - колективний     договір      комунального     підприємства   “Білозерська центральна районна лікарня”  на 2014-2018 роки.

Оголошення

  Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації повідомляє, що розпорядженням голови районної державної адміністрації від 28 березня 2014 року № 116 зареєстровано:
  -колективний договір між адміністрацією і  профспілковим  комітетом Киселівського ясел –садка на 2014 рік;
  -колективний договір комунального підприємства “ДОБРО-ДІЙ С.КИСЕЛІВКА” на 2014-2018 роки.

Оголошення

  Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації повідомляє, що розпорядженням голови районної державної адміністрації від 05 березня 2014 року № 80 зареєстровано:
- колективний договір Правдинського ясел-садка на 2014–2020 роки;
- колективний договір між сільським головою та профспілковим комітетом Олександрівської сільської ради на 2014-2015 роки.

ОГОЛОШЕННЯ

   Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації повідомляє, що розпорядженням голови районної державної адміністрації від 30 січня 2014 року № 31 зареєстровано колективний договір між трудовим колективом та керівником Білозерського районного центру зайнятості на 2014-2018 роки.

 


Увага!

Суттєво змінилися форми звітності до центру зайнятості

Оголошення

  Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації повідомляє, що розпорядженням голови районної державної адміністрації від 20 грудня 2013 року № 670  зареєстровано колективні  договори:
- Комунального   закладу   Софіївський   сільський   клуб   Білозерського району Херсонської області на 2013-2017 роки;
- Комунального  закладу   “Іванівський   сільський  клуб”  Білозерського району Херсонської області на 2013-2017 роки;
- Комунального  закладу  “Токарівський   сільський  будинок  культури” Білозерського району Херсонської області на 2013-2017 роки;
- Комунального  закладу   Федорівський   сільський   будинок   культури Білозерського району Херсонської області.

До уваги органів місцевого самоврядування району!

  Рада Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування оголошує Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2014 року.
 Учасниками конкурсу є органи місцевого самоврядування, які в установленому порядку подають на адресу дирекції конкурсу (Державний фонд сприяння місцевому самоврядуванню в Україні, 01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26, корп. А, оф. 713):
  -  заяву на участь у конкурсі;
 -  оригінал проекту (програми), дві його копії та електронну версію проекту (програми);
 -  копію рішення відповідної ради щодо затвердження проекту (програми).
  Реєстрація проектів та програм проводиться щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів, з 09:00 до 18:00, у п’ятницю – до 16:45.
Останній термін подання проектних пропозицій – 31 січня 2014 року.
  Контактна інформація Дирекції конкурсу: (044) 285-77-58, E-mail: fond713@ukr.net.
   Детальна інформація щодо проведення конкурсу у 2014 році розміщена на веб-сайті Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні www.municipal.gov.ua в розділі «Кращі практики», рубрика «Всеукраїнський Конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування».

Оголошення

   Управління     соціального     захисту     населення     райдержадміністрації повідомляє, що  розпорядженням голови районної державної адміністрації від 02 жовтня 2013 року № 524  зареєстровано  колективні  договори:
   - між    керівником    і     профспілковим    комітетом    Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради Херсонської області на 2013-2017 роки;
  - між   керівником   і профспілковим  комітетом  Станіславського  ясел –садка на 2013-2017 роки.

Оголошення

    Управління соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що розпорядженням голови районної державної адміністрації від 18 вересня 2013 року № 501  зареєстровано:
    колективний   договір   Білозерського   районного   центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на 2013-2016 роки;
   колективний договір комунального закладу “Новотягинський сільський  будинок культури” на 2013-2018 роки.
 
 
 
 ОГОЛОШЕННЯ
   Управління     соціального     захисту     населення райдержадміністрації повідомляє, що  розпорядженням голови районної державної адміністрації від 16 серпня 2013 року № 420  зареєстровано:
   - колективний       договір      між     адміністрацією     та    профспілковою організацією комунального закладу “Черешенський сільський клуб” Білозерського району Херсонської області;
   - колективний    договір    комунального    закладу    “Широкобалківська сільська бібліотека” Білозерського району Херсонської області на 2013 - 2017 роки;
   - зміни до колективного договору між директором Посад –Покровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів і трудовим колективом Посад – Покровської ЗОШ І-ІІІ ступенів Білозерського району Херсонської області на 2008 - 2013 роки.
 
ОГОЛОШЕННЯ
Управління соціального захисту   населення райдержадміністрації
повідомляє, що розпорядженням голови районної державної адміністрації від  29 липня 2013 року № 393  зареєстровано:
- колективний договір між адміністрацією ясел–садка с. Петрівське та  трудовим   колективом на 2013 рік;
- зміни до колективного договору Микільської сільської ради Білозерського району Херсонської області на 2013-2015 роки.
 
ОГОЛОШЕННЯ
Управління соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що розпорядженням голови районної державної адміністрації від 28 травня 2013 року № 282  зареєстровано колективний договір між районним центром по обслуговуванню закладів освіти Білозерської районної ради Херсонської області та комітетом Білозерської районної організації профспілки працівників освіти і науки України на 2012-2017 роки.
 
ОГОЛОШЕННЯ
Білозерська районна державна адміністрація інформує про початок розробки детального плану території для розміщення сонячної електростанції будівництво якої планується на території Киселівської  сільської ради Білозерського району Херсонської області за межами населеного пункту на  земельній ділянці загальною площею  14,000 га. 
 

До уваги суб’єктів господарювання!

    З метою представлення конкурсу проектів в рамках програми «Підтримка політики регіонального розвитку України» протягом травня-червня 2013 року Представництво ЄС в Україні планує провести ряд інформаційних заходів в українських регіонах, щоб представити перший конкурс проектів і відповісти на питання від потенційних заявників в рамках даної Програми.
Для потенційних заявників з Херсонської області зазначений інформаційний захід буде проведений 23 травня 2013 року в м. Миколаїв.
Зацікавлених осіб з метою вчасної реєстрації учасників просимо повідомити відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури Білозерської районної державної адміністрації до 17 травня 2013 року за телефоном (05547) 3-33-76 або електронною поштою upecbel@mail.ru 
 
Оголошення
Управління соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що  розпорядженням голови районної державної адміністрації від 15 квітня 2013 року № 187  зареєстровано колективні договори:
-Токарівського комунального підприємства на 2013-2015 роки;
-між директором Велетенської ЗОШ І-ІІІ ступенів і первинною організацією профспілки працівників освіти і науки України на 2013-2018 роки;
-Кіровського ясел – садка на 2013-2018 роки;
-Ясел – садка с. Надеждівка на 2013-2018 роки.

 

ОГОЛОШЕННЯ
Розпорядженням голови районної державної адміністрації від 16 квітня 2013 року №191 утворено громадську приймальню  з надання безоплатної первинної правової допомоги, яка діє відповідно до встановленого Порядку.
Приймальня діє у районній державній адміністрації згідно з наступним графіком роботи:

 

День прийому Прізвище, ім’я, по батькові працівника Місце роботи та посада Час роботи
понеділок Ляшенко
Ірина Миколаївна
Начальник юридичного відділу та з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату районної державної адміністрації
 
З 8.00 до 17.00, обідня перерва з 12.00 до 13.00
Вівторок Жилка
Наталія Іванівна
Заступник начальника управління, начальник відділу державних допомог соціального захисту населення районної державної адміністрації З 8.00 до 17.00, обідня перерва з 12.00 до 13.00
Середа Пількевич
Наталія Дмитрівна
Начальник відділу з питань захисту прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, служби у справах дітей районної державної адміністрації З 8.00 до 17.00, обідня перерва з 12.00 до 13.00
 
Четвер Білоус
Валерій Сергійович
заступник начальника відділу освіти, молоді і спорту районної державної адміністрації З 8.00 до 17.00, обідня перерва з 12.00 до 13.00
П’ятниця Безродня
Вікторія Володимирівна
Начальник відділу
містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації
Відділ містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та надзвичайних ситуацій.

Детальний план

 

Запрошуємо 
до обговорення проекту ЗАКОН УКРАЇНИ "Про службу в органах місцевого самоврядування". Пропозиції надсилати за адресою: 75000 смт Білозерка, вул.К.Маркса, 87, каб. №14, райдержадміністрація або на електронну адресу: belpolit@ukr.net.
Запрошуємо
до обговорення КОНЦЕПЦІЇ реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. Пропозиції надсилати за адресою: 75000 смт Білозерка, вул.К.Маркса, 87, каб. №14, райдержадміністрація або на електронну адресу: belpolit@ukr.net. Для того, щоб ознайомитися зі слайдовою презентацією Концепції натисніть тут.

Оголошення

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що розпорядженням голови районної державної адміністрації від 02 квітня 2013 року № 156  зареєстровано колективні договори:
-між працівниками та трудовим колективом Білозерського СТК ТСОУ на 2013-2017 роки;
-КП "Аверс” Дніпровської сільської ради на 2013-2014 роки.
 

Управління соціального захисту населення повідомляє, що розпорядженням голови районної державної адміністрації від 15 березня 2013 року № 104 зареєстровано колективні договори: -між працівниками Білозерської селищної ради та адміністрацією установи на 2013 рік; -Посад – Покровської сільської ради Білозерського району Херсонської області на 2013-2015 роки; -Посад – Покровського комунального підприємства "Прометей” на 2013-2017 роки.

ОГОЛОШЕННЯ
 
Районна державна адміністрація повторно оголошує конкурс на заміщення вакантної посадиголовного спеціаліста юридичного відділу та з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації.
 
  Вимога до кандидатів: вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.
Стаж роботи за фахом на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року, або стаж роботи за фахом в інших сферах економіки не менше 3 років при необхідності, виходячи із виконання структурним підрозділом основних завдань та функцій; вільне володіння українською мовою, вміння користуватись комп’ютером, громадянство України.
           Документи, що подаються: заява про участь у конкурсі, особова картка форми П2-ДС, декларація про доходи за 2012 рік, копії документів про освіту, дві фотокартки розміром 4х6, копії першої, другої сторінки паспорта,  ідентифікаційного коду, письмову згоду на проведення спеціальної перевірки.
          Термін прийняття документів протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: вул.К.Маркса,87, каб.4 смт Білозерка Переможець визначається шляхом проходження конкурсу.
          Додаткова інформація за телефонами:   33-6-29.
 
ОГОЛОШЕННЯ
Білозерська районна державна адміністрація інформує про початок розробки детального плану території в адміністративних межах Східненської сільської ради поза межами населених пунктів. Вказана містобудівна документація розробляється з метою обґрунтування розміщення об’єкту «Цех по переробці курячого посліду ПАТ «Чорнобаївське», а також про початок розробки детального плану території в адміністративних межах Музиківської сільської ради поза межами населених пунктів, з метою обґрунтування розміщення об’єкту «Комбінат комбікормів з елеваторами ». 

 


РІЧНИЙ  ПЛАН ЗАКУПІВЕЛЬ на 2012 рік (тендери)
Чорнобаївська сільська рада
Чорнобаївська  санаторна  загальноосвітня  школа-інтернат І-ІІІ  ступенів

Періодичне відстеження регуляторного акта